Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

[slika:9811daa0-af88-4329-b420-bd0c0997ff1a]
2015 06 26
teta lijepa ti je haljina jesi to šivala ili kupila?
2015 06 28
Hm 200 kn [:smijesi]
2015 07 04
Curke jel ima koja možda ljetnu haljinu gore da su zabice? Može na britelice ili bez njih. Treba mi nešto lagano za na more, ali opet da nije prekatko.
2015 07 06
teta pravi si komad!!!! nema dugo je Febica to spomenula... sto sve one kratke hlacice rade na plus size stranicamah&m-a... e pa drage moje ovdje u Minhenu to cure nose... i to sa toliko samopouzdanja da vam ja to ne mogu opisati.... kratke suknje, haljinice, majice bez rukava.... i nitko ih ne gleda pogrdo ni cudno ni u stilu kako je to mogla obuci... najnormalnije plus size cure nose plus size stvari... nazalost ja sam jos jako daleko od toga... iako sam si danas kupila onu kao suknju sa tilom, ali samo jedan sloj tila, gornji, nije bas ona prava tutu suknja i kupila sam si kao one bodije sa kratkim rukavima tako da nosim na suknje, rozi i bijeli... ma mislim stalno si nesto kupujem... :) moram poceti i slikati da to vidite, stalno kao budem pa nikako... [:hihot] definitivno najveci spas u grudnjacima mi je Ulla Popken!! ili Poplen!! hmmm.... mislim da je Popken!! ja nosim onako podstavljene grudnjake, ne one tanke i u Ulli imaju do velicine 110 D. i za cudo nisu skupi!! svi su po 29 eura!! mislim da to za jedan dobar, cvrsti grudnjak nije puno. kako ste s badicima? ja sam jedan narucila s Asosa i kupila u h&m-u kao onaj tankini, gornji dio crni a dolje sam uzela jedne prugaste i jedne zelene gacice. kako ste mi curke? sto ima novo? tko ide na godisnji? kuda? [:poljubac] [:poljubac]
2015 07 12
Purple...baš lepo kaj si se javila...ja furma kratke hlače uvijek...briga me...sve morem samo duboki dekolte ne...jednostavno to ne volim...ovak ak mi je pol riti van,briga me [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] Ja se krpam sa starim badićima,oni od seafolya već 6 sezonu duraju i super su..imam i jedan iz VS od prošlo ljeto,kaj nisam stala u njega sad mi je super...makar je donji dio ful plitak... Mi na godišnji tek u 9 mjesecu,na medeni mjesec,ima nekih destinacija u igri,al još mi se rano reći. Kamo ti ideš...kod vas toliko izbora [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2015 07 16
nema curke... di ste nestale...? [:place] ja jos nista ne znam oko godisnjeg... nas tri frendice idemo... da, jos uvijek nisam nasla bogatog Svabu... ne znam tocno.... Portugal, Spanjolska.... cekat cemo neki Last minute i sto bude povoljno idemo!! zelimo samo puno sunca, mora, kupanja, izlezavanja i ispijanja koktela!!! [:hihot] [:hihot] iduci mjesec imam 240 radnih sati i jos mi danas kolegica kaze da je trudna i da od sutra ode na bolovanje sto znaci jos 2-3 smjene... tako da taj godisnji cekam kao ozeblo sunce!!! [:hihot] malo cu i u Hrv ali samo na par dana.... Princezica... slike su predivne.... bila si predivna mlada!!!! [:poljubac] curke, zagnjavite ju za koju sliku, vjerujem da cete se oduseviti!!! [:smijesi]
2015 07 27
[slika:d8142eca-0cde-459f-94a6-0886df7588cf] [slika:ce35ce42-580f-4652-83f6-682a082084dc] Evo jedna sa slikanja,jedna na s vjenčanja... Purple...doći će i taj godišnji...i mi smo mislil Portugal...ali našli smo nešto drugo...idemo last Minuutom kupljenim preko slovenske agencije...i to iz Munchena...ako ikako bude mogućnosti i ako budeš tamo u to vrijeme,rado bi te da se vidimo...Curke koje su na Go,dobro se odmorite/zabavite...u jesen će biti življe [:hihot] [:hihot]
2015 07 27
čestitam mali prince....super su slike! Želim vam divan i dugi brak! Bila sam u Portugalu, Lisabonu prije dvije godine, i bilo mi je predivno....obožavam to mjesto...iznajmili smo stan u centru grada preko AirBnb i platili za 30 eura dnevno, jako lijepi stan, za dvoje dovoljan. A tamo je takva jedna opuštena atmosfera....svakako preporučam Lisabon:)
2015 08 03
curice... pa di ste vi meni...? bas sam tuzna sto nikoga nema... sto se nitko ne javlja... ove plus size curke nam smrsavile i otisle zbog toga... a vi ostale curke cini se da vas vise privlaci more nego krpice... netko zna di je plussize? nje nema vec sto godina... evo cure ja dosla na par dana u Hrv pa vam saljem puse iz lijepe nase!! [:poljubac] [:poljubac]
2015 08 15
Pozdrav svim plus size curama! Purple, još uvijek sam tu negdje, al odbrojavam dane do poroda pa sam slabo na krpicama, a i slabo s krpicama, uglavnom se sad sve vrti oko priprema za dolazak mališana [:kesi] Skinula sam nešto kg prije trudnoće, u trudnoći zasad dobila 1kg, a u zadnjem sam mjesecu tako da nisam puno okrugla, al sam još uvijek plussize [:smijesi] Kombiniram odjeću od prošlih ljeta, uglavnom sam doma i na plivanju, ne pamtim da sam si uzela nešto u zadnje vrime, par stvari u WGWa i to je to. Naručila odavno ništa s Dorothy, Evans, New Look mada redovito pratim ponudu. Kupovinu odgađam do iza poroda... Nadam se da ste dobro, zdravo, veselo, rastrošno i odmorno! Pozdrav i pusa svim okruglicama
2015 08 19
Pozdrav s mora [slika:d1cdd001-df47-4d8a-ad8f-9b36b00c2f31] [slika:4490941a-6dd0-4723-98ad-1e7d240fdc0d] [slika:b166d8c9-7506-46aa-a9f4-6676ba8f68ca] [slika:2c8fc4e1-59cf-433b-b019-bafb6ec1c9b0]
2015 08 20
Haj purple! Odlicna je ova stranica malo je skuplja vidim... Kosulja iz HM-a je odlična i baš je poslovan look i može biti ležeran i mislim da bi se dala kombinirati na sve živo. Ja sebi nisam davno nista kupila (čitaj mjesec,dva..haah) Za jesen trebam sve živo!!!! I nisam otisla iz razgovora i da sam smrsavila jer ste mi super cure! A ne bi bilo od goreg ni koji kilo doli haahha! [:smije]
2015 08 20
jesam ja to jedina aktivna ovdje...? razgovaram sama sa sobom!! [:hihot] [:hihot] [:hihot] pozdrav iz predivne Italije [:poljubac] [:poljubac] [slika:d82037e2-158e-4aae-8941-75e29626e2d3]
2015 09 09
Ja glasam za frizuru broj dva...i ja sam htjela nešto slično,na kraju ispala lješnjak...hmmmm Nadam se da mi na odmoru bude malo posvijetlila...makar najavljuju kišu... Teta super lude su ti slikice...Lajkam oblekicu s slike pogotovo trakicu :) Moje slike uskoro...lijep provod Pubple [:smijesi] [:smijesi]
2015 09 10
1 2 ... 23 24 25 26 27 28 29 ... 40