Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

mali princ divna je haljina:) baš je preslatka! Moram priznati da imam problema sa bijelom bojom, uvijek me strah da se ne zamažem....jer sam sklona tome:)
2015 03 19
ja se uvijek i zamazem ali je svejedno nosim jer bas volim bijelu boju... kupila sam si jednu bijelu kosulju u h&m-u, onako kao svilenu, odotraga malo duza i na svjetle skini traperice izgleda odlicno... jos neku ogrlicu nabacim i super je!! mali princ - bit ces pravi komad, haljina je stvarno predivna, prava proljetna... bit ces macka i pol u Rimu!! [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 03 20
Febolina...ja sam pravi pajcek....i uvijek dok ne treba ja se namaljam ko prasac...nemrem si pomoći--bila bijelo crno sivo...uvijek muku mučim s mrljama...ljudime već znaju pa se zezaju...zato za vjenčanje dok bum jela ili pila ak bum uopće,nosim ceradu....hahaha Ma baš me briga...hehehehe Ja bolesna na bijele bluze Purple....sad mi je pogotovo lijepo dok imaju crne kragne ili neke uzorke,a najdraže su mi se čipkom...pol ormara mi je bijelih bluzo/košuljica.... [:smijesi] [:smijesi]
2015 03 22
drage moje!! da vam se pohvalim!! ja nasla stan!!! ne znam koliko vam je poznato ali u Munichu je doslovce nemoguce naci stan... ja imam ovdje neke prijatelje koji su ovdje i po godinu dana i jos nisu nasli stan nego zive svugdje i nigdje... na srecu imala sam neke veze oko stana ali sam morala jos uvjeriti agenticu da mi da stan s obzirom da nemam jos 3 platne liste... ne mogu vam opisati svoju srecu oko stana... useliti se mogu 7.5. ali vec od iduceg tjedna krecem gledati namjestaj jer imam samo kuhinju... ne mogu vam opisati srecu oko toga sto ce sve biti kako ja zelim... i sto ce sve biti prekrasno :) :) najtuznije ili najsmijesnije je sto stanarinu placam onoliko koliko sam imala placu u Hrvatskoj... ne znam da li bih plakala ili se smijala zbog te cinjenice... [:hihot] [:hihot] kako ste mi vi? tuzna sam jer se ne javljate.... nista ne pisete... A da ne pricam kako vise nitko ne stavlja svoje outfite... [:tuzan] [:tuzan] nadam se samo da nam nece tema propasti... [:tuzan] [:place]
2015 03 28
opaaaa super za stan baš mi je drago! Imala si baš sreće! Vjerujem da su skupe stanarine, ali to ne možeš promjeniti. Divota! Bila sam u H&M neki dan i nema ništa:( bezveze.....sve neke blede boje, majice bez rukava, i vruće hlačice?! idiotizam:( i da ja ne stanem u 54 od H&M, a od C&A nosim 52.... naručila sam si dvije haljinice iz Asosa, i super su...jedna je prugasta od onog scuba materijala....nije loše na tajice i u kombinaciji sa nekim sakoom, drugu moram malo popeglati i više je ljetna haljinica, ona sa plavim cvijetovima na rubu....crna sa plavim cvijetovima. Uglavnom nije loše!
2015 03 30
Purple...super,drago mi je za stančić...slatke brige oko uređivanja...već zamišljam ormar ko CB i Sex i grada:) Ma to je proljetni umor..čim jaće zatopli svi će aktivirati temu :) Ja svoje haljine iz asosa još nisam dobila...samo jednu i sad se navlačimo...za poluditi...Nešto sam na žutu nabrušena....sve bi sad žuto,a prije ju ni nisam imala u ormaru...hehehehe
2015 03 30
Začudo ja sam za manje od 10 dana dobila svoje dvije haljine, i sve je bilo odilčno!
2015 03 30
i ja zamisljam takav ormar.. cak imam trpezariju koju sam prvo bitno mislila napraviti u malu garderobu ali soba mi je dosta velika i ako u njoj necu imati ormar onda ce djelovati dosta prazno pa sam odlucila da ce garderoba ipak pricekati neki novi, vlastiti stan... da, slazem se Febica... kao da h&m radi manje brojeve nego prije... ja si neki dan kupila prugastu kosulju u h&m, bas mi je fora... [:hihot] kada dodem kuci krajem mjeseca dolazim sa kompletno novom garderobom [:hihot] [:hihot] meni je tako zao sto Asos nema bas svoju trgovinu... e to bi bilo odlicno!!! [:kesi]
2015 04 03
Drage moje cure, sretan vam Uskrs želim gdje god da bile!
2015 04 05
sretan Uskrs cure male i velike!!! [:zaljubljen] nadam se da ste ga lijepo provele u okruzenju svjih voljenih... i da ste svasta nesto fino klopale!!! [:hihot]
2015 04 06
OOOoooo da Uskrs je prošao u lijepom okruženju, domeka, pa malo obilazak svojih kumića itd. Klopalo se puno i ukusno, kao svaki Uskrs, i od danas dijeta haha:) Dakle htjela sam vas obavijestiti da imam akciju u svojem dućanu KUPIŠ 2, DOBIŠ 3, pa tko ima kakvih želja i ideja neka mi se slobodno javi:)
2015 04 07
Pozdrav curke! Zanimam me gdje kupujete kozne ili traper jaknice?
2015 04 08
Bok ljepotice....i dobrodošla među ostale ljepotice. Jakne kupujem u C&A, trenutno imaju bijelih kožnih prošivanih, meni osobno nisu nešto jer ne volim bijele kožne jakne, a traper jakne sam vidjela da su došle u KIK ima crnih i tamno plavih.
2015 04 09
cure da vas pitam gdje kupujete hulahopke ja koje god uzmem najveće stiskaju me u preponama i klizu mi se s drobića,baš sam očajna jaknice kupim u hm ili ny 44 42 broj ili ca ali imam tih jakna i sakoa ko u priči
2015 04 15
[slika:77e8de17-1703-4e08-b079-80a6c2805295] ja sam bila na piru u petak pa evo moje kombinacije cvjetna haljina iz c&a kupljena proslo ljeto sako ny 42 vel. ispeglala sam kosicu i poza a i buket san uvatila. [:hihot]
2015 04 15
1 2 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 40