Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

Teta, ti si prekrasna [:sokiran] [:zaljubljen] [:zaljubljen] Mislim da si zalutala u našu plussize temu [:sramezljiv] Kombinacija odlična i super ti stoji [:zaljubljen]
2015 04 15
Nisan zalutala hahahah ja sam plussize [:smijesi] Hvalaaaaaa dani [:poljubac]
2015 04 15
da haljina je baš prekrasna i super si to iskombinirala ali i ja mislim da si zalutala u plussize temu. Nema veze....eto nadam se da buš si našla komada za život:) ako ne opet...imat ćeš lijepo sjećanje na vjenčanje.
2015 04 16
Jeaan plus size. Nosim hlace br.46 a odjecu xl to je samo poza i stikle.. Ali hvala na komplimentima...
2015 04 16
Cure gdje steee??? Nema vas ko ni novaca!! [:hihot] Ne znam Šta se događa, ali ja jednostavno nemam sreće ovdje sa kupnjom. Tražim hrpu stvari, ali nitko ništa ponuditi tako da ću najvjerojatnije otići sa krpica. [:place] Ili ste sve jako zaposlene ili ste odustale i nećete se vise družiti!
2015 04 18
trible....kako nemaš sreće? Pa ja sam zadovoljna skroz, i piknula sam si par dobrih stvarčica, voljela bi da više ima plus size cura. Zapravo mi je najgore kad mi napišu, ako netko treba veliki broj, neka mi se javi. Pa treba pofotkati, napisati, i uploadati sve informacije....glupo mi je javljati se: "E jel imaš možda rockabilly haljinu na točkice?" nema mi to smisla. Ako imate velikih brojeva, pofotkajte lijepo, opišite predmet i veličine, mjere i da znam sa čime raspolažemo Kaj se tiče foruma, crko je totalno:( Nema živih a ni mrtvi se baš ne javljaju... [:jezik]
2015 04 20
Eto draga moja jednostavno nemam sreće. Odem u temu plus size i napišem da tražim i samo jedna osoba mi se javila ali nista od toga. Ne znam koje cure imaju plus size robu jer ne da mi se objašnjavati svakome da mi ne treba br 40(sto neki smatraju pod plus size). A stvarno mi treba dosta toga i ajd rekao prvo ću vidjeti jel ima Šta ovdje, kad ono totalno sam fulala. Ne znam stvarno kako sam ja toliki baksuz!! [:place]
2015 04 20
ja se odlučim otić u c&a i nađem lijepo,moderno i veliko!!
2015 04 20
Pa C&A nije loš, iako neki modeli su mi jako bapski, neki su super, nisu bašjeftini međutim, uvijek se nađe nešto. Sva sreća otkad je došao C&A sve bucke smo se spasile:)
2015 04 22
Teta ti si komad :) Sviđa mi se oblekica---u zadnje vrijeme baš me drži ta puderasta i žuta začudo... Meni se isto tak neda slikati,ali budem se potrudila...smanjila sam se za dva broja i sad sam zbilja ni sim ni tam...Imat ću uglavnom brojeve UK18...ili ti naš 46...a sad sam UK14ili 16 sve ovisi,najviše zbog sisa... S njima uvijek muku mučim....U c&a je nekad bilo ok donjeg rublja za malo veće grudi,kod nas nema već mjesecima...ima u vašima...makar najrađe čekam one iz Lidla u većim brojevima....za tu cijenu su mi i više nego super..... [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2015 04 24
daj princ oglase da vidimo sto nudis!!
2015 04 24
Teta nema ovdje oglašavanja! Samo malo cakulamo!
2015 04 26
Pa nisan mislila ovdi nego kod sebe na profilu
2015 04 26
Da nesmije se oglašavati...stavaila nešto na profil...i onda krepo aparat...sutra budem opet nešto stavila... [:smijesi] [:smijesi]
2015 04 26
pozz curke, u 5. mj. idem u svatove, ima koja haljinu sa spuštenim strukom, do iznad koljena, u br. 46-48?
2015 04 26
1 2 ... 20 21 22 23 24 25 26 ... 40