Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

mislila sam da ovakve stvari necu nikada dozivjeti... mislim sve je to materijalno ali ne mogu vam oisati osjecaj kada ne morate svaku stvar detaljno pregledavati zbog cijene... danas sam bila u shoppingu i ni ne smijem reci koliko sam potrosila ali ne mogu vam opisati srecu zbog kupljenih stvari... a da vam ne pricam o tome kada se sada nekako osjecam puno slobodnije sto se tice oblacenja... pocela sam kombinirati stvari koje mi se ludo svidaju a kod nas to si ne bih nikada usudila obuci [:hihot] danas sam kupila pproljetni rozi kaputic u h&m-u, mozda ste ga vidjele na njihovim stranicama, torbu u toj nijansi, na foru MK torbe i planiram kupiti sivo bijele airmaxice koje cu na to kombinirati!! jer mi se to ludo svida a kod nas se to ne bih nikada usudila obuci... odnosno od sada hocu... ali do sada nisam... stvarno ti ovako veliki grad daje tu neku slobodu da se izrazis kroz neke stvari, ja kroz odjecu npr. [:zaljubljen] kod nas je od danas napokon pocelo toplije vrijeme, vidim da vremenska prognoza pokazuje i ubuduce toplo vrijeme i jedva sam to docekala!!! sve haljinice dovukla sa sobom a nikako da ih krenem nositi!! [:place] i da... nije ni cudo da njemci nose carape i na to otvorene cipele kada ih u trgovinama tako uce!!! ovo sam danas slikala u Forever 21!!!! [slika:882b3213-ed07-427c-af89-9eec0365a445]
2015 03 07
bas me zanima vjencanica... ne mogu si ni zamisliti kakva bih mogla biti... predpostavljam da je najvise bilo ovih sa trbuscicima na tecaju [:hihot] malo nam otkrij detalje... gdje, sto, kako? i najbitnije - jesmo pozvane? [:hihot]
2015 03 07
Purple...baš mi je drago zbog tebe,pogotovo zbog slobode oblačenja....hahaha...koji izraze bacam... [:hihot] [:hihot] [:hihot] ...Boje boje boje napokon,meni je žao što kad nas ne možeš biti slobodniji i odjevati se kako ti odgovara,uvijek su tu pogledi i glupi komentari...na žalost nisam takva osoba da me ne dira...žao mi je zbog toga,ali tako je...sve se hvata za mene [:place] [:place] [:place] [:place] Evo jučer našla the one haljinu i gledam se u ogledalo i kuma mi veli baš si lepa...ja se gledam i mislim si ma daj mi ne laži,ja sebi nisam lijepa...mogu biti zgodna,slatka..ali nisam si nikad lijepa,žalosno je to...kompleksi iz mladosti i kojekave gluposti u glavi....A u biti to je velika glupost....život je jedan,živjet svaki dan ko da ti je posljednji,,,hahahaha [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] Ovak big dej je 6.06...vjenčanje je u crkvi u 3,večera i veselica na PRC-u...imamo 70-80 gostiju,samo uži krug ljudi s minimalno obitelji...hehehe Svira nam DJ,pozivnice radimo,revere i zahvalnice....volim sama prčkat takve stvari...nemogu vjerovat da se udajem,mislila sam da bum stara čudna zena s hrpom pesa... Purple bilo bi mi drago nazdraviti s tobom,ako si onda u Hrvatskoj šaljempozivnicu [:hihot] [:hihot] [:hihot] Planiram svakako doći u tvoj kraj,da kumovima odnesem pozivnicu ako oni prije ne dođu,ako ne onnda na taj oktober,i onda častiš s pivom, [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] I ovo je moja---Pronovias Makeda [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] jednostavna,ali meni divna... [slika:c5f40c31-c9bc-4f56-9713-28ccae0c01bb]
2015 03 07
ajme!!! stvarno je divna!!! predivna je haljina... bas neki moj stil... vjerujem da ces biti predivna mladenka, jedna ludo vesela mlada!! jedva cekam da te vidim!! da... to je nazalost istina... svi ti kompleksi zbog drugih... jer vjerujem da si ni jedna od nas ne bi sama izazvala te komlplekse... ne znam da li ste ovih dana citale o Dancingman-u, ako niste uguglajte si "dancingman want to dance"... meni je to nesto prestrasno... da zivimo u takvom svijetu... nikada necu shvatiti sto netko dobiva komentiranjem mojih kila... da li trosim njegove novce za hranu? da li mu nesto uzimam u zivotu...? nikada to necu shvatiti... evo jedna slikica sa novim stvarcicama... kaputic proljetni, torba i majica ispod h&m, ispod imam onu ogrlicu koju sam vam vec stavila, trapke i jedne kao platnene, cipkaste tenisice, na tu neku foru... iako si izgledam kao jedan pufasti muffin bas me briga!!! [:hihot] [:hihot] slika je od veceras, slikana na Marienplatzu [:zaljubljen] [slika:047fcc98-6e90-4685-a60c-4301cfc42ff4]
2015 03 08
Hvala--purple...nadam se da bude tako...osim toga podnjet ću izvještaj.... Baby roza mi je prekrasna boja,njezna...a opet vesela...gledala sam takvog kaputeka na asosu,ali u koraljnoj boji....super mi izgleda....pozadina je super....nadam se da uživaš.... Istina je to s komentiranjem,ne kužim...al nekako kako god izgledala,kod mene su uvijek ljudi imali nekaj za primjetiti i naravno to podjeliti samnom...Ima dana dok me briga,ima dana dok me jako pogodi...ali ikad to nisam razumjela....uvijek me iznova iznenadi ljudska okrutnost... [:place] [:place] Ali idemo na ljepše teme....broj 1 na mojoj WISH LISTI.... [slika:c4142f45-4052-4d87-a463-1b4d3cc2f340] A ovu tilastu bi furala svaki dan i baš me briga ko bi kaj rekel...ako nikaj drugo za djevojačko si bum izguštala... [slika:00a0533a-1092-40fb-b676-0f00bf46bbee]
2015 03 10
suknje su predivne!!! i ja vec dugo trazim ovu tilastu ali nikako da je nadem!! nadam se da ce je mozda ovo proljece biti u h&m-u ili asosu... a ova prva je predivna... sto bih dala da imam takvu... [:place] [:place]
2015 03 10
Zar ne da su divne,od prošle godine gledam ovu tilastu na Chicwish-u...ali su mi veličine čudne i cijene malo paprenije...ali imaju tak predivnih suknji....i baš mi se sviđaju te široke.iii baš me briga za moje jake listove...hehehe Gdje su nam druge cure nestale? [:sokiran] [:sokiran]
2015 03 11
izgubile nam se cure.... [:place] [:place] da.... predivne su suknje... smrc, smrc... [:place]
2015 03 15
Ja sam tu, gledam, pratim, i ne znam kaj pametno da napišem. Jednom sam si napravila taj šos od tila, ali je problem što nisam očito imala ovaj mekani til, pa je stajao očajno. Izgledala sam 18 puta veća, i šira:( Ali mislim da je ovo drugačiji til, ili je možda opran u nečem pa je kao teži i drugačije pada. Ova suknja sa lavandom je bjutiful! Baš si razmišljam da si odem nekaj naručit preko Asosa:)
2015 03 15
Bok lijepe moje [:poljubac] I ja sam tu, pratim iz sjene, ali pošto suknje i ja ne idemo u istu rečenicu, ne miješam se [:hihot] , mada su prekrasne [:zaljubljen] Ja sam još uvijek u potrazi za savršenom traper jaknom i pomalo gubim nadu [:znoji] . Pošto se baš ne kužim, a vi naručujete redovito sa raznih stranica, može li mi koja provjeriti je li na DP stranici besplatna poštarina? Mislim da sada je,ali ne znam kako provjeriti [:sramezljiv] Purple, preslatka si mi o baš mi je drago da uživaš [:poljubac] Mali princ, vjenčanica je predivna [:smijesi]
2015 03 15
Do ponoći danas je besplatna ukoliko se potroši 30 funti. ;)
2015 03 15
Hvala Antonjet [:zaljubljen]
2015 03 15
Bokic curke, e ima možda koja da je iz Bjelovara? Ako ima neka mi se javi u inbox trebala bi nešto! Hvala!
2015 03 16
Hvala Danio [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] Febolina ja neki dan nešto kupila na Asosu,Jednu tamno plavu s bijelim zvjezdicama haljinu i jednu cvijetnu...jedva čekam da dođu...već nisam dugo naručivala,ali nekako već ih dugo čekam...2 tjedna? [:place] [:place] [:place]
2015 03 16
da, postali su puno sporiji nego prije. prije im je trebalo cca do 10 dana a sada sam znala cekati do skoro mjesec dana... hvala ti Danio!! [:zaljubljen] ja otkrila jednu novu blogericu, nazalost ne plus size i odusevila se sa ova dva outfita!!! zelim takve suknje!!! [:ljut] [:ljut] [slika:310c5fe9-8b9e-43ba-871d-60223e343884] [slika:d09ab18b-d09a-4d9b-8d7b-f8edee512e86] da, nije to taj til... taj je bas neki grub... nasla sam na Asisu jednu sa tilom ali mi se bas ne svida... nekako je cudna, ne znam ni sama...
2015 03 18
1 2 ... 18 19 20 21 22 23 24 ... 40