Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

Uuuuu ja obožavam maškare i super mi je to. Samo što smo trenutno kod bake i djeda u Slavoniji i bilo je samo za djecu organizirano pa sam njih vodila. A i frendice se kao srame maskirati i tako se pokazati. Totalne gluposti, pa taj dan je za ludovanje i nitko ti neće ništa zamjeriti nit komentirati kako si obučen. Jedne god smo muž i ja išli i nitko nas nije skuzio i još smo na maskenbalu pokupili 1 i 2 nagradu!!! A sad su klinci na redu oni su bili lav i teletubies.
2015 02 17
Puno mojih frendova i frendica uopće ne doživljava maškare, međutim kada ja donesem 5 vrečica punih pizdarija za maškaranje, eeeeeeeeee onda im je super! Onda ih zrihtam i isfuram da izgledaju sami sebi mrak! Meni je to čisto ludiranje, i nešto u čemu fakat uživam!
2015 02 18
Purple, drago mi je da šopingiraš i uživaš [:poljubac] Ne maskiram se, ali volim maškare, pa se iživljavam na klincima [:smije] [slika:152c0e80-bf34-4b1a-b04f-b8aede88b4a8] [slika:104bbe53-635f-4d04-8cfa-a7974ac842dc]
2015 02 18
ajme genijalni su ti klinci Danio! Odlično si ih našminkala:) Predobri su!
2015 02 18
Hvala Febice [:poljubac] , Samo, gusar (stariji) se bojao zombija [:smije] Ma meni su gotovi kostimi bezveze, izgube se u masi istih, ovo je sve uradi sam i bili su posebni, pogotovo zombi [:smijesi]
2015 02 18
Danio ...super si djecu maškarala....zombi je zakon...imaš pravo uradi sam...prst gore
2015 02 19
Mali princ, hvala. Ako ništa drugo, uradi sam je puno jeftinija solucija [:hihot]
2015 02 19
Curke iz Bj...imate kakva iskustva s kolačima Ekler?Na slici mi izgledaju super i cijenovno su mi prihvatljivi....probala sam dvije vrste i bili su mi fini...kaj vi mislite...treba mi za big dej...a u Kc je izbor nikakav,s cijenama u nebu...tenk ju [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 02 20
Frendica mi je radila u Ekleru , dobri su im i kolači i torte [:smijesi]
2015 02 20
Hvala Danio...malo porazgovarala s njima i čine mi se ok...idem u ponedjeljak na dogovor... [:smije] [:smije]
2015 02 20
Ma ok su gazde i postoje već sto godina [:hihot] Ne bi valjda opstali tako dugo da ne rade dobro [:smijesi] Princek mali, da ti to slučajno ne planiraš kakvu svadbu [:sokiran][:zaljubljen] ? Ako da, dolazim u mračnjake [:smije]
2015 02 20
dok vi o kolačima ja sam poslikala neku novu robicu, pa molim one veće komade da pogledaju šta se nudi:) [:smije]
2015 02 22
Da da...planiram...napokon,došlo je i meni vreme,ipak sam 33 natukla...hehehe...06.06 na Prc-u....Imam prijateljicu iz Bj. koja je fotograf,ap mi je ona eklera preporučila...tak da...dojdi,ak nikaj bumo si nazdravile.... [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 02 22
U PRC-u je prekrasno [:zaljubljen] [:kesi] Bude puno ljudi ili samo najuža ekipa? Mislim da nećeš pogriješiti sa Eklerom [:smijesi] Pitanje lijepe moje; gdje naći traper jaknu veličine 48, a da ne izgleda kao da je muška i da ne košta bilijardu kuna [:sramezljiv] [:hihot] ?
2015 02 22
Samo 70-80 ljudi...više nam bi bilo previše...više frendova nego obitelji,baš se veselimo [:smijesi] [:smijesi] Hvala...jedva čekam da odmah malo i isprobam kolače,već jesam...ali ipak..... Bum malo zmjenila Purple i rekla Asos...ja imam neku jaknicu traper koju sam si preko nekog kataloga naručila ali mi je velika...neznam koji je broj...malo je kraća nije do struka...mislila sam stavit u prodaju malo i večih stvari napokon,,ali tak negdje UK 18,ilito je naš 46 :)
2015 02 23
1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 ... 40