Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

ja sam prošle godine kupila u m&s-u i presuper mi je. ima pojačano u predjelu trbuščića tako da lagano stisne. a i u c&a sam preklani kupila jedan i isto mi je odličan (u predjelu trbuha ima nabore tako da sakriva viškove [:jezik] )
2015 01 28
Asos ima isto dobre badice... ali Lily definitivno cu pogledati ovdje badice...nisam uopce znala da c&a ima badice vecih brojeva, vjerojatno jer ih kod nas ipak nisam nigdje vidjela...
2015 01 28
Ja se ne usudim kupovati takve stvari preko neta jer ipak moram probati da vidim kako mi odgovara. Kad nekad budem išla u zg otići ću vidjeti ponudu. Ne znam kada otprilike stavljaju ljetnu robu, zna netko?
2015 01 28
ima u c&A velikih brojeva, ali ponuda je dva tri modela, veći ponuda je u KIK.-u, lani kupila tankini i jednodjelni za 180kn oba dva... [:smijesi]
2015 01 28
Joj komadi pa vi ste već u badićima hehehe:) ludilo! Prvo ide proljetna kolekcija, a onda idu tek badići:) Kupila sam i u C&A badić, i nije loš bio, kupila sam super gačice u LIndexu, genijalne za 60 kuna....kad sam na javnoj plaži furam jednodjelni badić, ali kad sam na gliseru ili brodiću, obavezno topless! Ali moram vam priznati da nema ljepšeg osjećaja nego kad se gola kupaš u moru:) Kaj se tiče KIK-a, kupila sam već 4 badića tamo i genijalni su mi, čvrstog su materijala bili i nisu se nimalo uništili....svake godine kupim novi tamo. Cijena je do 120 kuna! Znam da u Nami na trgu u Zagrebu ima veliki izbor badića do veličine 54 ja mislim....ovi broj 54 su bapski, ali ja sam si neke pizdarije našila pa je to izgledalo fora.
2015 01 29
Mi u badicima. A vani minus,hahaha... Ma ja uvijek naletim na neke šarene do bola, onda izgledam ko neka velika lizalica! [:hihot] Morat ću ići u potragu čim ih stave. Super je kupati se gol ali gdje nema znatiželjnih pogleda. Još pogotovo kad odeš dalje brodom a more čisto i nigdje nikoga oko tebe. Tako sam ja jedanput bila sa šefovima na moru i sad nas dvije idemo skakati ko neka djeca Al malo nam je teže bilo se popeti nazad na brod. I ja se poskliznem na one male ljestve i nogu rasjecem!! I dan danas imam ožiljak koji me na to podsjeća, ali nema veze dobra uspomena mi je ostala!!!
2015 01 29
Joj ne moraš mi pričati o penjanju na brod, mi imamo slatki mali gliser, i nema šanse da se popnem gore bez pomoći:) to je stvarno smiješno kad se ja pokušavam ubaciti u brod. Kak si počela pisati more i šefovi, ja sam već vidla "akciju" na brodu....šta ćeš?! Prljavu maštu imam definitivno.... [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:hihot]
2015 01 29
ha ha ha ha ha ha!!! kako ste me nasmijale sada!!!! [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] i meni odmah... sefovi... hmmm.... [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] nasa zlocesta masta [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 01 29
No, no, cure bez svakakvih misli!!! Meni je to lijepa uspomena jer smo svi iz firme išli zajedno na godišnji i to kod njih u vikendicu i nista plaćali. Bilo nam je predivno cuge u hektolitrima do kojeg doba fešte... Lijepi su to dani bili i svi smo ostali u dobrim odnosima iako svatko na svoju stranu otišao. A nažalost šefica se prošle god umrla 35god. Valjda joj je sada bolje gore nego što joj je ovdje bilo! [:tuzan]
2015 01 29
premlada je otišla tribal to svakako! Ali lijepo je da čuješ da šefovi žele podjeliti svoj užitak sa svojim radnicima, to je baš rijetko!
2015 01 30
ajooooooooooooj......baksuz baš:( a hebat ga.....to je život! što će reći da je sve materijalno na ovome svijetu prolazno i ne treba se previše zamarati oko toga!
2015 01 30
Ma baš tako, u pravu si, ali u onom momentu sam bila na rubu nesvjestice [:sokiran] [:smije]
2015 01 30
Jooooj. Mac :) koliko si ga platila?!
2015 01 31
Meni nije jasno zašto svi odmah polude na spomen Mac!!!!! Ko da je to jedina kozmetička marka, ljudi su tak zaluđeni tim brendovima da to više nije normalno. Evo meni je 100 puta bolji Manhattan.
2015 01 31
Trible, u biti se slažem s tobom i ovo mi je prva takva investicija i, iskreno, korektor vrijedi svake kune. Stavila sam ga čim je došao malo za probu i nije se pomakao s mjesta do navečer. Za ruž, lak, rumenilo, sjenilo nikada ne bih dala toliko, ali za puder ili korektor bih. Teta198 koštao je 162kn [:place]
2015 01 31
1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 40