Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

čekamo da se jaaaaaaviš [:smije] [:hihot]
2015 01 12
I curke, jel koja obavila shoping sa velikim sniženjima? ja još nisam....čekam 15ti a onda ću pokušati! Valjda će krenuti neka sniženja...ali mi se čini da i nisu neka...
2015 01 13
ja sam neki dan bila u kopru i nema ništa posebno. dio asortimana oko 30-40 max 50 %. ali uvijek idem krajem siječnja u trst kad budu i do 70%. onda nema baš izbora ali ono što se nađe je zaista jeftino. najviše volim kupovat u fiorelli rubino pa pratim kad na stranice stave sve na 70% pa odmah drugi dan odem do trsta [:jezik] [:jezik]
2015 01 13
Jooooj nekoć smo svaki mjesec išli u TRST, sjećam se tih dana, kad se pila fanta iz limenke, jele huba buba žvake, nosile nove espadrile, traperice Casucci, pulovi Benetton, još i sada osjećam miris kave u Trstu. Stvarno lijepi gradić! Samo su ga sjebali kinezi....
2015 01 15
Istina je to za Trst, sad su u centru sve kineski dućani. Ja odem većinom do većih šoping centara, a u centar jedino za dječju robicu jer ima nekoliko dobrih trgovina.
2015 01 15
Centar onak..da se nac al Kineza kolko hoces! A recimo Torri di Europa i onaj šoping centar na pticicu (par slova, zeleni logo) spašavaju stvar [:smije]
2015 01 16
I ja sam se prije nekoliko godina iznenadila što se dogodilo Trstu - Ponte Rosso prazan, bez štandova, i divaaaan! Al, brate mili, tih kineskih dućana kol'ko hoćeš! Malo su ga pretjerali. U shopping centrima nisam bila, ali volim Trst - ima nekoliko divnih mjesta i građevima (ne ona odvratna i crna industrija hehe).
2015 01 16
hey lijepe moje!!! evo da vam se i ja javim!!! svasta vam mogu reci!!! uhhhh..... da dan ima 48 sati ne bi mi bilo dovoljno.... grad jos prakticki nisam ni vidjela jer sam imala hrpu papirologije rijesiti.... to je ipak najbitnije.... da ne ispadne da sam tu ilegalno [:hihot] [:hihot] jucer sam imala neko predavanje o naprednom odrzavanju zivota... danas se u klinici upoznavala sa nacinom rada i sa svoja dva pacijenta... majke ti mile... 2 pacijenta!!!! a do sada sam ih u jednoj smjeni znala imati i do 100!!!! naravno.... tesko je jer ne znam jezik.... ja svoj posao znam.... ali jezik je velika prepreka.... odlicno je sto u mojoj klinici ima puno nasih tako da sam prvih mjesec i pol (do tada imamo raspored) uvijek u smjeni sa jednim nasim... a do tada cu se valjda vec ufurati.... vec i danas znam bolje prije 3 dana... a jos ce biti bolje za mjesec... pa dva, pa tri.... grad jos nisam ni dobro vidjela.... bila sam u centru.... na Marianplatzu... milijun ljudi.... milijun trgovina... i sve same rasprodaje!!!! [:hihot] [:hihot] [:hihot] ali posto jos nije bila placa a i nece biti tako brzo nisam si bas puno toga kupila... ali ovo sto jesam da naprosto ne povjerujes... kupila sam 3 majice u H&M-u, svaka po 3 eura!!!!
2015 01 16
u c&a sam kupila jednu majicu za 15 eura... sto je smijesno jer kod nas to i nisu mali novci... ali ovdje jesu.... vjerujte... sve je jeftinije nego kod nas... ali sve... od hrane, do odjece... svega.... ovdje sam si kupila najbolje gacice koje sam do sada imala... u c&a - 6 komada pamucnih gacica u bojama 5 eura... i to nije akcija... to je normalna cijena... a da vam ne pricam kako su odlicne... fine, pamucne... kazem vam... bolje gacice nikada nisam imala... i da, u h&m-u velicine idu do 4xl, a kod nas samo do 3xl. i kupila sam bijele kozne Najkice za 49 eura na rasprodaji.... cure koje zive u Zagrebu znaju koliko kosta mjesecna karta za tramvaj... ovdje mjesecna karta za tramvaj, vlak, s i u bahn kosta 62 eura!! kada smo kod toga.... naravno da sam se vec prvi dan izgubila u s bahnu, ali hajde.... sada vec pocinjem kuziti... jos mi je malo tesko... ali ide polako... posto sam ja netko tko kod kuce nije znao funkcionirati bez auta ovdje mi je to strasno... jer sve obavljam pjeske.... stopala me toliko znaju peci kada dodem u stan da kada izujem cipele mi je bolno da stanem na podlogu.... ali verujem da ce se s vremenom i to promijeniti...
2015 01 16
ljudi se oblace svakako.... jucer sam vidjela decka koji je imao dimije... ali ne bi to bilo nista strasno da one nisu bile TIGRASTE!!! sve moguce boje kose se furaju... bilo mladi ili stariji, muski ili zenski.... u Munchenu je trenutno dosta hladno.... ja furam i kapu i sal... ali da vi vidite to... muski, zenski, hrpa njih u kratkim... cure, zene u kratkim minicama, ispod najlonke i neka tanka, kratka jaknica... a vani oko nule.... da ne povjerujes!! [:kesi] [:kesi] [:kesi] nisam jos pocela otkrivati plus size odjecu.... bila sam samo u c&a i h&m-u... jednsostavno nemam vremena... a ni para previse, posto treba cekati prvu placu [:smije] [:smije] [:smije] tako da cu vam tek kasnije moci reci sve nesto o lijepim krpicama.... uglavnom... nosi se sve.... i u svim velicinama... plus size ili obicni broj... svatko fura svoj stil... i nitko nikoga ne gleda... to vjerojatno samo ja trenutno radim posto mi je to sve cudno.... [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 01 16
Draga moja dobro došla u EU, sve je to meni pričala moja prijatelijica koja je otišla u Frankfurt kao kućna patronažna njegovateljica. Kaže da je tamo dan kratak kako vrijeme brzo prolazi. Bila za Novu godinu doma, jedva je čekala da se vrati nazad, jer ovdje je kaže, sve tako tužno i jadno. Moja kćer ima još dva tjedna tečaja njemačkog, pa onda ispit, i vjerojatno kad prijateljica dođe za Uskrs odem mi kćer. Kad se ona ufura, zaposli, isto je medicinske struke, onda ču ja razmisliti gdje i kako ću... jer ovdje sve je depresivno i jadno..tako sam sretna, jer volim da ljudi odu na bolje i ljepše mjesto.. eto imala si posao, ali nisi imala poštovanje, iskorištavanje na poslu, a radiš za mali novac, javljaj nam se, ponekad kad bude vremena, da i mi s tobom doživljavamo tvoja iskustva, jer meni će vjerojatno dobro doći, eto toliko za sad i budi mi sretna [:poljubac]
2015 01 17
Hej draga purple, jedva sam cekala da nam se javis Drago mi je da si se dobro smjestila i da sve ide kako treba Joj kad te tako citam dodje mi da odma odem. Bit ce ti super, znam to.
2015 01 17
Purple ufurati ćeši se ti bez brige! Ne sumnjamo! ja sam jučer bila u našem shopping centru i htjela sam si kupiti par basic komada,sve sam prešla i nisam ništa našla. Na kraju sam uzela jedan krem zlatni demper u Kika i crnu majicu basic za svaki dan. Tako da ću harati krpice čini mi se. Najbitnije je da sam ovdje našla jednu krznenu bundu a takvu bundu trazim sigurno 2-3 godine! To mi je glavna investicija!!
2015 01 18
Purple koji dojmovi, pala sam na dupe [:kesi] Super shopping si obavila! A ovo za hodanje ćeš se naviknuti, bez brige. Stopalcima treba malo duže čeličenja, preporučam da si kupiš mekane uloške za cipele (imaš ih u DM-u za bagatelu), a pomažu i dodatno izolirati od hladnoće s asfalta. Samo hrabro naprijed i sretno s jezikom [:kesi]
2015 01 18
Purple...super,ma budeš ti uskoro propjevala njemački...točno tako...tak kaže moj frend....naučil najviše gledajući tv-e i slušajući radio...a onda dok je propjevao njemački,znao je da je to to... Stigneš kupovati,samo se nemoj ludo ofarbati...meni inče teško vidjet nekog dobro obučenog njemca,jer zbilja što luđe to bolje,bar te koje ja vidla...ali pokazat češ ti njima što je moda..... [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2015 01 18
1 2 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 40