Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

Eto ti ugodnog s korisnkm; kupiš si toliko željenu torbu i još skineš koju kilicu [:hihot]
2015 01 06
to je i meni palo na pamet!!! joooj... ne smijem vam ni reci koliko kosta.... [:hihot] [:hihot] [:hihot] sto je najgore ja inace stvarno nisam tip koji pada na marke... cak mi je i suludo dati puno para za obleku, torbice... jedino cu dati vise novaca za sminku i cipele... ostalo mi nije bitno... ali toliko sam zaludena tom torbom da ono... moram je imati!!! [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2015 01 07
hehehehe da, ta torba je jednostavno savršena. i ja sam već neko vrijeme luda za njom. ja si budem jednog dana uzela kopiju [:hihot] jer original najvjerojatnije nikada nebudem ni vidjela a kamoli imala [:hihot] [:hihot] [:place]
2015 01 07
U nedjelju već putuješ...pa sretan ti put purple....a za torbicu,totalno te razumijem,torbice su mi slabost,a pod zadnje čizme,šalovi i haljine...samo to gledam...Imam kumove u Minhiću i tata mi je ležao tamo u jednoj bolnici 1,5 mjesec u komi....imam jako dobro iskustva i sa doktorima,sestrama,administracijom...ljubazni,susretljivi. A da ne kažem da su sobe izgledale ko svemirski brod...Svakako te pratimo i čekamo novosti...A ako padne ta torbica morat češ napisati i taj blog.... [:smijesi] [:smijesi]
2015 01 07
cure moje... dosla ja danas na kiosk sa stvarima za 6 kutija!! i to morala ici u auto na 2 puta da bih to sve donijela!!! [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] mislila sam da ce prodavacica poluditi ali je sve odradila sa osmijehom!!! [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] ja sam se odusevila kada sam je vidjela uzivo.... tako polako sam je primila kao da uzimam nesto sto bi se moglo razbiti... Princeza - ako ces slucajno opet u Munchen obavezno da mi se javis... pa da ako vec u Hrvatskoj nismo popile kavu barem da popijemo u Njemackoj!! [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 01 07
ovo sam morala podjeliti s vama!! ovo sam danas vidjela na jednoj danasnjoj temi... i od tada se smijem... ne znam tko tu ludi... da li ta koja je to napisala... i da li je napisala istinu ili nas samo dobro zaje....? [:hihot] [:hihot] Moram ovo reći, i kada nastavite čitat.... mislit čete da sam glupa, luda.... ali..... razumijem. uglavnom u braku sam, a on misli da ga varam, uvjeren je. vidio nekakve poruke. nekakve gluposti...i ja mu rekla, eto prevarila te....a nisam. Ludakinja,da. i tako, došli kod nas prijatelji. Popili su, tako i moj muž i od te žene muž. Ja sam u neko doba išla spavati, s malim..... Kada ono čujem stenjanje nje...i sada što, ako izađem iz sobe, a mali spava? nastat će sranje.U meni je tinjao bijes. Ali šta vrijedi to, scene.... Ništa oni otišli, ja izašla van. I on veli(moj muž) da ju je cijelu noć Li..ao, da ju je mogo....ali nije. i nije mu žao i bilo mu ljepo. Ne mogu si pomoc,osjecam se tako jadno,šta da radim
2015 01 07
to sam i ja upravo čitala....a šta reći....ima nas svakakvih i nadasve poremećenih......nisam uopće htjela komentirati!!
2015 01 07
Joooj to bi bilo super...do onada budeš znala gdje su svi dobri dućani...hahahaha....More,hvala na pozivu...već se dugo otpremam tamo,a nikako opet otići...bude valjda se našlo vremena... Vidla temu,al inemam komentara,smiješno koliko i žalosno...osobno takve stvari ne bih stavljala na forum...već dugo nisam zujala po forumu...ništa kvalitetnog
2015 01 07
ja bas danas kupila kartu!! posto nosim vise kofera, za sada je plan 3 onda sam odlucila da cu ici busom, jer bi me avionom to preskupo kostalo... i da ne povjerujes... karta u jednom smjeru 199kn!!! ono da ne povjerujes!!! moja frendica je isla iz Bjelovara u Zadar i platila oko 250 kn u jednom smjeru!! tako da obavezno dolazis!! makar na par dana, spojis si nesto malo i dodes i vidjeti rodbinu i sa mnom u shopping [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 01 07
[:smije] [:smije] [:smije] To će biti avantura,sama ideš ili ti se još netko od kolega pridružuje?Svakako ću morat doći,nikad nisam tamo šopingirali...samo smo fino papali...ako ne prije onda za oktober fest svakako... Takve sam volje da bi se mam i ja spakirala s tobom... [:smijesi]
2015 01 07
sama idem, ali 7 nas je iz Hrvatske dobilo posao... a kolega mi radi u toj klinici, on ce me docekati tako da ce biti lakse... a jooooj... tisucu emocija od jednom... sinoc su mi potvrdili tocno kada bih trebala doci i kada sam shvatila da je to za par dana sinoc sam vece provela u suzama... i sa razmisljanjem da li sam pogrijesila u svojoj odluci.... dok sam se danas probudila sa osmijehom i sama sebi rekla da je to dobra odluka... najveci je neki strah osamljenost... da cu biti sama, da necu naci prijatelje... ostalog me nicega nije strah...
2015 01 07
samo bez straha, dom će uvijek ostati dom i kada te uhvati nostalgija moći ćeš doći, a tamo ćeš već naći nove prijatelje i izgraditi novi život. bit će sve dobro, samo pozitivno i bez straha
2015 01 07
kako mi je danas kolega rekao... kada zaradis pare ako se odlucis vratiti moci ces si kupiti posao taj tren i jos ces moci birati odjel na kojem zelis raditi!!! [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] hvala ti!!! [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac]
2015 01 07
E pa draga Purple sretno ti u novoj zemlji i neka ti bude ljepše nego ovdje. Žao mi je sto toliki mladi ljudi odlaze odavde,ali nemaju izbora kad naša država propada i sve je gore. Ja sam prije skoro 14 god bila u njem ali nisam mogla ostati previše me je nostalgija prala i svaku noć sam plakala i ipak se vratila kući. Možda sam pogriješila ali to je bilo jače od mene!! Sjeti se nekad i nas ovdje u srcu. Ti si bila najaktivnija ovdje i rado sam čitala tvoje savjete i jako si pametna, dobra i vesela cura. A možda se nekad i vratiš k nama ali dok budeš imala penziju i bez brige da možeš uživati!! Puno sretnih pusa ti šaljem i da se što prije snađes i nađeš super društvo,a čuj možda i neki svabo ti uleti!! Sretan ti put! [:poljubac] [:poljubac]
2015 01 07
Danas sam imala priliku upoznati našu purple i mogu reći da izgleda kao bimbinčić; lijepa , simpatična, draga i pametna cura [:zaljubljen] Snaći će se ona tamo samo tako, u to uopće ne sumnjam. P.s. nisam još stigla provjeriti što je u vrećici, imam goste [:jezik]
2015 01 07
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 40