Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

Maco, nemamo istu strukturu kostiju i mesa:) ja sam jača dole, ti si jača gore....ali ti savjetujem da prvo probaš. U svakom slučaju model ove suknje je genijalan! I to znam da dobro stoji....imam jednu tigrastu sličnu....vidiš mogla bi je isfurati za Novu Godinu! I cure....imate kaj u planu za Novu? Neki tulum? restoran? party? žurka? Meni je bilo dovoljno partyijanja za cijeli život tako da smo na jednom ok mjestu s dobrim ljudima, i bez previše očekivanja....dobra klopa i cuga i juhu! di ćeš bolje...muž bu uzeo gitaru ili mandolinu, ja ću uzeti def, i ožeži:) I odmah napišite kaj ćete si obući?
2014 12 30
ja još nemam pojma ni kud ni šta.....u prijedlogu je žurka kod muževog prijatelja ili krevet......odluka će vjerojatno pasti u popodnevnim satima stare godine.... [:hihot]
2014 12 30
ja radim za docek tako da je robica vec uanprijed odredena - crvena uniforma!! i gore cemo imati kapice Djeda Mraza!!! ali moram priznati da ce to na neki nacin biti jako sentimentalna nova godina, tj. ispracaj stare... jer to mi je zadnja smjena u ovoj bolnici... jucer sam sluzbeno predala otkaz...
2014 12 30
Joj zapravo vjerujem da ti to puno znači, sigurna sam da se u bolnicama još jače ljudi zbliže, upravo radi tragedija kroz koje prolaze.... Želim ti da se dobro zabaviš i da imaš što manje posla. Mi ćemo na tulum kod jednih frendova u susjedstvo, radim francusku i tortu od čokolade, da se nađe... ne znam ja doći praznih ruku, a i to je ok....furam vino i pelinkovac:) A obući ću si jednu lijepu haljinu sa Asosa ali u crnoj verziji i tajice dole jer je prehladno! crveni nakit ili tako nešto...još moram ukombinirati.... [slika:ac454219-f9f0-4909-8103-a9836b61fc4e]
2014 12 30
Haljinica je prestanka! Ja sam za doček doma sa m i klincima a možda nam i kumovi dođu ako nas snijeg ne zatrpan! A Šta obući??!?! Mene moja mala frajla uvijek zaprlja čokoladom ili Šta god da jede tako da se neću previše truditi oko toga. Danas sam se pofarbala u crveno tako da i to sa crvenim sam riješila! [:hihot] Meni nije toliko bitna obleka već kakvo je društvo i da je atmosfera vesela. A kod mene je tako svaki dan jer smo klinci i ja jako veseli pa odvrnemo mjuzu i svako po svojem pleše. Volimo tamburice jer ipak sam ja s tog kraja pa su i oni zavolili sa mnom.
2014 12 30
Mislila sam da je haljina preslatka!! Stjupid mob!! [:ljut]
2014 12 30
ma iskreno nije niti meni nešto previše bitno kaj imam na sebi, ali obzirom da radim taj posao koji radim, onda sam zapravo zrihtana svaki dan. Iako sam trenutno na godišnjem i već dva dana se nisam šminkala....i užasno loše izgledam:) Nemrem se naviknuti da hodam bez šminke....barem maskare i pudera:) Uglavnom ne očekujem ništa posebno od nove godine, ali volim izgledati lijepo radi sebe:)
2014 12 30
nisam još nikada bila na tom imanju, ali izgleda čarobno! Gledala sam TVu, i nešto na netu, stvarno izgleda čarobno. Znači frendica se oduševila?
2014 12 31
Ja živim blizu te božićne priče i bila sam samo zbog djece jer me nije toliko oduševilo jer toliko lampica samo me oslijepi! Ima jedno mjesto sa kojeg se savršeno sve vidi.
2014 12 31
Trible - onda smo si blizu!! Ja sam iz Bjelovara, ali sam rodom iz Laminca, a i imam tetu u Čazmi... [:zaljubljen] [:zaljubljen] ma iskreno, meni je to ono baš Američki stil i stvarno je kič ali kada sve nekako to zajedno vidiš je fora, toliko lampica!! svidjelo ti se ili nesvidjelo fora je za vidjeti i definitivno treba vidjeti jer je to ipak neki oblik malog čuda!!! [:hihot] [:hihot] [:hihot] i frendica dijeli mišljenje poput mene... [:smijesi] ove godine je taj vlasnik napravio cijelo Štrumf selo!!! to mi se najviše svidjelo!!! baš se vidi da sam još uvijek veliko dijete!!! [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [slika:1db5ba78-30d4-4cdb-9f94-838ed9089289]
2014 12 31
ovo je definitivno najluđe na imanju!! ogromno drvo ukraseno kao drvo s jabukama!!! [slika:bc4c0aac-1d19-452b-a190-6439f784b0ad]
2014 12 31
Predivno, bas cu morat otic, ako ne ovu zimu onda bar iducu. Izgleda bas carobno
2014 12 31
Meni je bilo prvi put kad sam vidjela Wooooowwwww!!! I onda sve manje i manje, svaka čast ljudima koji to stavljaju i skidaju jer ipak to traje i traje. Ja ti živim u Bosiljevo ali rodom sam iz Virovitice. Iako sam 5 god ovdje nikako zapamtiti sva okolna sela i ja se bez pol muke pogubim!! [:smije] Eto da smo prije to saznale došla bi k meni na kuhano vino da se malo zgrijes! [:smijesi]
2014 12 31
Laminac ti je pored Štefanja a njega sigurno znas kada ides prema Bjelovaru!! eto pa susjede smo si!! [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] znam gdje je Bosiljevo!! vidis, da smo znale dosle bi k tebi [:hihot] svidjelo se nekome ili ne svidjelo definitivno je dozivljaj!! jer ne mozes svugdje takvo nesto vidjeti!!
2014 12 31
Mislim da znam otprilike gdje je to. Djeci je to prekrasno i jako se raduju,mi smo išli dok još nije bilo snijega a kažu da je onda prekrasno. Mi smo htjeli na tom imanju imati svadbu jer i preko ljeta je tamo lijepo. Onda tek sve dođe do izražaja kad sve se zazeleni i procvjeta.
2014 12 31
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 40