Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

Stavljala sam u male staklenke od deluxe pašteta iz Lidla - te male staklenke su ko stvorene za to, al naravno, mogu bilo koje manje bočice. Ma nisu juteni poklopci (loše sam objasnila), obični poklopci od tih staklenki, a jutu sam nategnula preko. Ove godine me napada ta juta, radim i ukrase za bor od nje [:kesi] Stavim fotku...
2014 12 17
[slika:c7a78d01-f5f4-4174-ac12-6b177f9e9d9c]
2014 12 17
ajme ja obozavam radit ovakve stvarcice samo sto ja stavljam lavandu ili ruzu suhu. najvise volim radit doma sama stvari, em sto mi je prakticno em to volim i relaksira me btw kad sam rekla da shoppingiram, mislila sam da sebi kupujem stvari [:smije] morat cu dio ormara donirati ili staviti na krpice, nemam vise mjesta ahhh
2014 12 17
ovo stvarno super izgleda!!! [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 12 17
Hvala [:sramezljiv] Hehehe tek sam počela... jučer sam ispekla hrpu medenjaka... bili bi super poklon da ih ukrasim. Puna mi je soba kuglica na kojima se suši boja, trakice razvučene svukud, silikon, boje, a tek šljokiceeeee [:boji] Zapravo me najviše intrigira silikonski kalup za praline. Je'l tko radio? Ja nisam, ali me nekako privlači da probam.
2014 12 18
Bravo super izgleda Pegasus...lijepi poklončići! Ma i ja sam u gužvi, fešte u firmi, pa pripremam izložbu slika u subotu, fali mi još koja slika, pa izrađujem nakit isto za tu prodajnu izložbu. Uglavnom, dani su mi prekratki, a i od silnih fešta ni glava mi nije baš u funkciji! Obzirom da sam 6 x krsna kuma, ja već tjednima kupujem poklone za dječurliju, i njihovu braću, jer ne možeš da ne kupiš i braći i sestrama....i tako spičkala sam sigurno 1.500 kuna i još ću morati jer imam još klinaca u familij. Odraslima uzimam samo sitnice.... dragi i ja smo se odlučili počastiti sa gramofonom, jer sam izvukla neke stare ploče i singlice, i onak baš bi si htjeli kupiti gramofon! :)
2014 12 18
Joooooj ja sam isto u gužvi ufff svake godine si napravim druge ukrase, ove godine sam svaštanešto uspjela napraviti, al eto imam mačku u stanu pa mi je dosta toga neslavno završilo [:smije]
2014 12 18
Ima li koja lot hlača (veličina 42 (može i 40)) [:zaljubljen]
2014 12 18
Febica - ja bih da budes i moja kuma!! Htjele bih takve neke lijepe slikice za poklon [:hihot] [:hihot] ja nazalost nisam bas tako dobra sa handmade stvarima ali obozavam ih!! i jako cijenim svakog tko bilo sto radi svojim rukama... i volim poklanjati hand made poklone koje kupim kada ih vec ne znam sama sloziti [:kesi] [:kesi]
2014 12 18
purple....kaj bum te držala u naručju dok te krstimo hahaha:) gu-gu ga-ga....a može....ako ništa virtualno! Danas ću pofotkati slikice koje idu na izložbu pa ću staviti i tu ako stignem...makar mislim da će se prodati dosta toga:)
2014 12 19
Cure vjerovatno je pitanje već otrcano Kamo za Novu i šta obući? [:place]
2014 12 21
ja za novu radim a kako imamo radne uniforme i oko toga sam mirna!! [:hihot] [:hihot] [:hihot] moze Febica [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 12 21
[:hihot] [:hihot] ja mislim da ću pidžamu
2014 12 21
[slika:7115afed-5122-4811-b72f-8e9d57614567] Evo i mojeg smrzavajućeg outfita od jučer iz Beča...Nove čizme iz DP-a prošetane i odlične...kaput iz Promoda star već 6 godina,ali još uvijek odličan... I ja volim raditi poklone,ali ove godine premalo vremena,zato sam se umatanjem pozabavila....super ideje...čekamo slike slika Feba... Ja ću za novu u Bjelovar....Purple..ako zbrišeš s posla,dođi na čašicu...Kum puca valjda tamo vatromet pa idemo svi čoporativno...hahaha [:smijesi] [:smijesi]
2014 12 22
draga prije ces ti do mene dolje u hitni prijem nego ja uspjeti pobjeci s posla [:hihot] [:hihot] ma pravi si crveni bomboncic!!! [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] koje su to cizme? e da cure... oko onih kaputica... sto sam si uzela onaj crveni... kada mi je dosao i kada sam vidjela kako je to tanko ja sam mislila da cu to par dana nositi jer ce biti prehladno za njega... a sada evo tri dana do Bozica a meni vruce u njemu kada hodam duze vrijeme... pa da ne povjerujes!!! [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 12 22
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 40