Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

docek nove godine

cure drage uskoro se blizi docek, pa me zanima decko i ja bi negdje dalje od svojeg grada nebi isli docekat novu godinu po birtijama u nasem gradu nego bi nesto malo opustenije i malo "luksuznije" mislim ne da se razbacujemo s novcem [:smije] nego da si priustimo i mi malo luksuza i opustanja :) cure koje imaju iskustva u tome, putovanja izvan hrvatske ne sad nesto predaleko, ili nesto u hrvatskoj negdje, aranzmani, ok znam ima ponuda na internetu ali me zanimaju ISKUSTVA drugih jer znam svega ima, u ponudama obecaju brda i doline a onda kad dodete pola toga morate dodatno placat i sto nije spomenuto.. pa ipak oni koji imaju neku ponudu nesto lijepo za dvije osobe bilo da se putuje u hrvatskoj ili izvan i da nije preskupo :) ajmo prijedlozi, dobre i lose kritike na agencije, stranice s interneta i slicno [:smijesi]
2014 12 08
Nisam isla na novu godinu, ali cesto odem s deckom na jednodnevne ili dvodnevne izlete u Italiju ili Austriju. Sve ponude preko crnog jajeta ili ponude dana su bile kao i opisane, nije bilo neugodnosti. Od agencija ne bih nikako preporučila Kompas jer sam imala jako neugodno iskustvo s njima. :)
2014 12 08
Ja bi neki hotelčić, wellnes, svijeće, šampanjac i tako to [:smijesi] [:zaljubljen]
2014 12 08
TockaDvotocka hvala na ovome znaci crno jaje je pouzdano? kako onda to funkcionira preko tog crnog jajeta?
2014 12 08
matejasekelec22 e pa i mi bi to neki mir a opet opustanje [:smijesi]
2014 12 08
Nama je do sada bilo sve u redu. Uglavnom uplatis novac njima na racun i na mail dobijes nekakvu potvrdu. Nakon toga moras sama zvati hotel u koji idete da rezerviras jer Jaje nema nista s tim, moras sama rezervirati, bilo bi pozeljno i ranije jer su sada blagdani pa nisam sigurna kako to tocno ide, vjerojatno je dosta popunjeno. Nakon izvrsene rezervacije, kada im kazes da si preko Jajeta uzela to, vjerojatno ces im morati dati samo neki kod koji dobijes ili nesto slicno, sami dolazite do tamo jer Jaje ne organizira prijevoz, kao ni vecina tih stranica s popustima. Kada dodete u hotel ponesete isprave sa sobom da potvrdite da ste to vi i mislim taj kupon sto dobijete preko maila, iako nama to do sada nije trebalo, ali za svaki slucaj. Jednom smo morali pristojbu neku platiti 5 eura, ali mislim da je to i bilo navedeno na stranici. Po tom principu uglavnom ide, mozda s manjim varijacijama, ali to je uglavnom to. Samo dobro procitaj sta pise da je ukljuceno u ponudu, a sta nije. :)
2014 12 08
ok super hvala [:smijesi]
2014 12 08
I moram samo reci, hoteli u kojima smo mi bili, sto u inozemstvu, sto u Hrvatskoj nisu neki 'popularni'. Iz tog razloga i jesu na tim stranicama, da im se podigne promet. Bili smo nedavno u jednom hotelu kod nas u Hr. Bio je dobar hotel, nista njemu nije falilo, ali jednostavno nije bilo ljudi, nije posjeceno mjesto. Tako je bilo i u inozemstvu, mozda mrvicu bolje. U Sarajevu da ne pricam, to je bilo uzasno. Ali Sarajevo kao Sarajevo je meni super, ionako nismo bili previse u hotelu. To u Sarajevu je bio hotel s tri zvjezdice na Baščaršiji, pa se tako nešto moglo i očekivati. Dok je recimo u Ivanić Gradu bio s četiri ili pet čak i bio je dobar, ali bili smo gotovo sami u hotelu.
2014 12 08
a npr meni sada nije jasno vidim na crnom jajetu ponudu neogranicen welles itd.. jel se bazeni mogu koristit koliko hoces ili sta, a sto je onda npr ako zelimo masazu i slicno to se dodatno naplacuje?
2014 12 08
Ne, ako pise da je neograniceno onda ti je sve ukljuceno, Mi smo isli u saunu i na bazen kada god smo htjeli. Pise ti sto je sve ukljuceno, a ako pise da je sve, onda i je sve, nema muljanja. :) Samo sto je uglavnom nekakvo ogranicenje bazena da radi do ponoci mozda ili tako nesto, ovisi o hotelu, neki imaju i nocna kupanja, a neki ih zatvore preko noci
2014 12 08
ok javit cu ti se u poruke ako cu trebat pomoc u vezi toga ako se odlucmo [:kesi]
2014 12 08
Slobodno, nadam se da ćeš naći neku zanimljivu ponudu [:kesi]
2014 12 08