Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Najgora domaćica ovog Božića,ja...

Osjećam se bezveze , grozno, one koje me znaju po temama, znaju da sam u zlostavljačkom braku iz kojeg nikako ne mogu izaći, nemam novaca...mogućnosti da krenem dalje...tjeraju me običaji pečenje kolaća, kuhanje,čišćenje kuće, a ja sam mrtva mrtva u duši i nemam volje. Jučer sam bila s mužem u kupovini, ni jedne sekunde nije prošlo da nije zanovjetao, da me nije vređao, ponižaao, izvrtao oči kad sam trebala nešto kupiti, mada sam sve ja platila iz svoje plaće, iz koje plaćam i otplatu kredita za kuću. Toliko me za svaki blagdan izvede iz takta da mi oduzme svaki smisao postojanja. Tako sam juče izmučena od njgovim ismijavanja i uvreda na posljetku ostala bez snage, gotovo da se nisam mogla kretati, povraćala sam od muke. Danas sam nekako počistila nešto, napravila ručak, spekla jedan kolač ,kojije već pojeden, a sada bi trebala peći još što šta i raditi još što šta, ja sam najgora domačica ovog Božića. [:sramezljiv] [:sokiran] [:tuzan]
2014 12 23
Nisi najgora domaćica , nemoj tako . [:smijesi] Vrijedna si , ali očito nemaš sreće .Na tome ćeš morati proraditi .Samo hrabro .
2014 12 23
Nisi ni loša a kamoli najgora! Digni glavu i skupi snagu,ne zbog običaja nego zato što ne zaslužuje da se ovako osjećaš. Vjerujem da nemaš motiva i volje,no nemoj sama sebe uništavati više nego što ti to život čini. Nigdar ni bilo da nekak ni bilo.. no moraš smoći snage i promijeniti nešto u svom životu. Uvijek postoji način. Teži ili lakši,no postoji. Nek ti ovo blagdansko vrijeme da snagu da kreneš u nekom drugom sretnijem smjeru. Od srca ti želim da uspiješ. [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [slika:57c04768-c9e7-4473-ba96-fbd1000cad8f]
2014 12 23
indica, hvala, tako se gadno osjećam u toj božinoj euforiji ,jedino još molim Boga za smrt...mada imam samo 52 godine...žviot koji imam ne služi ničemu, ja sam podrška svima, a meni nije nitko, osim kad mi je teško, tražim utjehu među dobrim dušamaovog foruma...pa onda na posljetku obrišem temu jer me sram kad vidim kako sam sa fakultetom završila nigdje... [:tuzan]
2014 12 23
Zasto ne mozes otici ako imas vlastitu placu ? [:tuzan]
2014 12 23
nemoj tako :( jel imaš barem djecu, jel oni ne pružaju nikakvu podršku?
2014 12 23
hvala manna0405, vjerujte mi , drage korisnice foruma, samo me ponekad vi održaate normalnom...jer sam zbilja na izmaku snaga, ne nisam u kliničkoj depresiji, nego zbilja pokušavam ne potonuti, ali to je u mom slučaju teško, molim se i ja da u mom životu naiđe netko tko će mi biti podrška,da zacjeli rane koje krvare, ali eto ,za sada su te molitve, osim vas dragih neznanih žena sa ove stranice, neuslišane [:sramezljiv]
2014 12 23
da školujem djecu na fakultetima, muž sve slabje zarađuje, a sumnjivo mi je i to s njegovom plaćom ,kao da novac negdje odlazi, sumnjam da je kroz život imao ljubavnice, a i sada tako nekako mislim [:vrti] [:boji]
2014 12 23
nema razloga za njegovo veliku mržnju prema meni osim što sam ja intelektualno malo iznad njega, ili ljubavnice...nemojte zamjeriti , ako vam se svim sudionicama ne zahvaljujemo ponaosob, lprimozi, tea i ostale..nisam baš previše dobro...srce mi se para, pokušavam smoći snagu da dovršim mađaricu [:sramezljiv]
2014 12 23
jel djeca shvaćaju u kakvoj si situaciji? jesu barem uz tebe?
2014 12 23
ajoj, kako mi žao, kad pročitam da žena pati, gamad muška. Ja sam prije devet godina nakon 22 god braka rekla dosta, kupila stan na kredit, otišla s dva kufera i evo imam miran božić, ne opterećujem se s kolačima, kićenjem bora, dođu mi odrasla djeca, pa njih malo iskoristim za te poslove.. valjda je došlo vrijeme da i oni meni nešto vrate, jer sam sve godina ja njima ugađala... moj brak nije bio kao tvoj, već je nestalo komunikacije , a opet sam odlučila otići... želim ti dogodine, neka bude onako kako bi sama htjela da ti bude, dakle sretno draga [:poljubac]
2014 12 23
Stvarno ne znam zasto to sve trpite [:tuzan] Treba zauzeti stav i boriti se za sebe a ne trpiti ponizavanje [:vrti]
2014 12 23
pokupi stvari i idi kod mame i tate, nabavi dobrog odvjetnika i opelješi ga do gole kože, skini mu gaće, i ponizi ga za sve ove godine koje je on tebe ponižavao pa da vidi i on kako je to!
2014 12 23
Tu mađaricu bi dobio u glavu jedino [:frustriran]
2014 12 23
hvala, imate razumjevanja, mnoge ste prošle gadne stvari, skupljam snagu, informacije, podršku, da pklaniram otići, nemam rodbine, imam mamu od 88 godina, o njoj brinem...ona i djeca su razlog što sve to podnosim, kada bi otišla ne bi imala za njih, ne želim nikog ugoroziti..joj, nevena07 , da mi je dati to što ti imaš...čestitam ti...samo valjda nisi imala djecu kojij je bila potrebna tvoja podrška, otići ću ja... dao Bog kako kažete do drugog Božica.... [:sramezljiv] [:boji] [:sokiran] [:pospan] [:znoji]
2014 12 23
1 2 3