Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Sincica na vlasti-da drugi prestanu krasti :D

Njemu je ovo super odskočna daska..nema predsjednik neku veliku ulogu..ustvari i dođe kao miss ,maskota države Valjda ce se ljudi probuditi iz 25-ogodišnjeg sna,maknuti nos iz kontejnera...i početi misliti svojom glavom. Slazem se sa ovim da treba starcima oduzeti pravo biranja ,realno...što si napravio ,si napravio...imaš 8 banki,od toga 60 godina glasanja..ak do tad nisi napravio ništa nećes niti od sad edit: A vidjela sam neki clanak u novinama 100 godina lik, u bolnici, i nose mu glasački listić...dajte čovjeku mira... [:smije]
2014 12 29
Pa ti koji kradu biraju one koji isto kradu...nemože biti glasač niš bolji ako bira stranku koja ima 90% ljudi po zatvorima.
2014 12 29
Najviše mi bilo muka kada sam vidjela mlade koji stoje za Kolindom, ko neke lutkice su se gibali, muka mi od tog pogleda.. a to njihovo pjevanje, euforija...kao da gledaš neku sektu ali tipa ajmo se ubiti svi skupa jer je sudnji dan...
2014 12 29
Da to je to [:pospan]
2014 12 29
Slazem se martina [:smijesi]
2014 12 29
Iako sam glasala za Sinčića, smatram da on nije dorastao funkciji za koju se kandidirao,,,,premlad, preneiskusam, PRENEISKVAREN da bi se mogao boriti sa ovim uigranim lopinama.....ionako, predsjednik nema neke ovlasti, više nam služi za predstavljanje u svijetu, tako da bi više voljela da Sinčić, ili neko drugi, a da to nije ni HDZ ni SDP, dobije parlamentarne izbore i zato trebamo se svi dignuti. Pogotovo mlađa populacija, jer mi je pun racku da mi fosili određuju ko će me zajebavat, a i ta dijaspora,,,,riga mi se,,,,svi kukamo da nam je loše, a kad imamo priliku nešto promjeniti, opet lupamo po istom,,,,ovi izbori su pokazali da je ljudima puna kapa i HDZ-a i SDP-a,,,,,samo, bojim se, da će i na parlamentarnima dobit kradeze, a ako još i ova blondica dobije predsjedničke [:boji] tek će nam onda bit AJME,,,,povratak u 90-e,,,,,
2014 12 29
vlast treba preuzeti mladi, a ne ovi stari i iskvareni..... ali naš narod je glup i nije spreman na promjene...HDZ i SDP.....ova zemlja je opustošena. Svi su lopovi i svi su krali..... Kaže moja prija. za Sincica da je balav i pun sebe, eto... A ja njoj da smo zbog iskusnih i zrelih u takvom sranju itd..... Čak su rekli za Bandića rekli "krao je,ali i nama je dao. to dokazuje sve, a mi ko tuke plaćamo sve. Jedino Sincic bi mogo promjene napravit, jer on bi mogo napraviti promjene i promjeniti lopove. Ali sami su neki birali....vrecu bez dna
2014 12 29
Nomad Organic [:hihot] eee, a treba znat doć umočit guzicu u'more [:hihot] ajde i 'ti' malo kod njih: ima se-meže se [:smije] da vole hrvatsku onda bi privređivali u njoj, a ne miljama daleko dirigirali o našoj sudbini, neka majketi' odlučuju o vlastima u njuđerziju, a ne vamo di se triba borit za nuder-tuder-i'zere- prikoviše-bizmis [:smije] (nije smješno! - to je ajronik!) večeras pogledajte u 20h seriju glas naroda na 1. programu, 27 minuta koncentrirane reale kroz humor [:jezik]
2014 12 29
Ne kaže se zaludu daj čovjeku vlast pa će se vidit kakav je zapravo.Po ustavu našem predsjednik nema bog zna kakve ovlasti jer nismo mi Amerika gdje predsjednik mrači i dani.Kod nas je bitniji parlament.Gledam sinoć sve one uhljebljene glavurde koje zabrinuto gledaju u postotke jer im se tresu fotelje,trebaju se prvo oni namirit a narodu šta ostane.Sve je bolje nego neradnik Josipović,svaka promjena je dobrodošla,svi samo ne on.
2014 12 29
ninipini [:kesi] [:smije] mi uvik idemo po onoj, samo da je prominit, irudati samo da nije ista majica već je bolje [:hihot]
2014 12 29
[slika:ef159c30-87d1-4713-bd4d-235d16c8d874] Ne znam koji je problem sa ljudima, zaista. Svi stalno seru i seru i seru i seruuuu a uvijek biraju najveće zlo [:ljut] Ovo su bili prvi izbori gdje sam ja živjela u išćekivanju. U mom zatucanom konzervativnom selu gdje ima 100 ljudi bilo je 14 glasova za Sinčića što ja smatram nevjerojatnim. Ostali su glasali za Kolindu zbog straha od sela/grada/općine/županije. Imamo šanse na parlamentarnima, jer su ljudi tek sada zapravo i vidjeli Sinčića - tokom cijele kampanje imao je medijsku cenzuru i cenzuru na sve moguće načine. Ali neće nas zaustaviti.
2014 12 29
''kaze moja mama da bi Kolindu jer je žensko. ??? haha rekla sam joj da zbog takvih kao sta je ona i jesmo tu gdje jesmo.. Znam da je mlad i neiskusan i sve to, al ako već znam da će svi na vlasti krasti i biti korumpirani, nek se onda malo obogati i jedan student''. a mišljenje tvoje mame i tebe se razlikuje po čemu?
2014 12 29
netko je napisao kakvi ljudi takva vlast i to je istina, drugo se nije ni zaslužilo. Dok drugi narodi nađu načina za izboriti se Hrvati po kafićima diskusiraju, ili on line. Od velike koristi [:pospan]
2014 12 29
po cemu se razlikuje? ja ne znam u kojem ti svijetu zivis, al u mom svijetu priicno je jasno da ama bas svatko na svakoj funkciji stavi koji novcic u džep, počevši od konobara u lokalnim kafićima na dalje. moje mišljenje je da osoba koja je već pokušala napraviti neke promjene (akcije Živog Zida) ima prednost pred nekime cije je jedino dostignuce poziranje pred fotografima i ponavljanje jedno te istih parola, a njihove su se stranke i vise nego dovoljno puta p(R)okazale u pravom svijetlu. a sta se tice komentara o studentu, procitaj jos jednom cijeli tekst, mozda shvatis sto je to ironicni nacin pisanja.
2014 12 29
martina hvala na linku, pavao 101 glasao u krevetu, sada sam se nasmijala, a ponajviše zbog komentara ispod članka [:smije] [:kesi] [:kesi] [:place] [:poljubac]
2014 12 30
1 2