Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Devizna kartica i kupovanje preko?

Cure drage, ovako imam deviznu karticu i palo mi napamet, da bi tom karticom mogla kupovat preko.. Znači normalno prebacim eure na nju i mogu nju peglat u Sloveniji i Italiji, bez provizije? je probala koja od vas njome kupovat po trgovinama? hvala :)
2015 01 04
ako kupuješ preko ebaya, uvijek će ti se uzimati određena provizija, bez obzira što odmah staviš eure, dolare....
2015 01 04
peglanje u ducanima je bez provizije, ja sam tako radila u par drzava, provizija se uzima jedino kada sa svojom karticom dizes lovu na bankomatu u drugoj drzavi
2015 01 04
pasgaro mislila je fizicki kupovanje u ducanima :) studentica npr odes u trst u neki ducan, vidis da primaju visu i opeglas svoju uz pin bez provizije, to je to
2015 01 04
aha, ja sam krivo razumjela pitanje, mislila sam da je mislila na kupnju preko interneta [:hihot] a ako bi npr.u austiji kupovali sa normalnim tekućim računom, sa kunama, onda bi nams e uzimala provizija?
2015 01 04
ne bi ti uzeli proviziju nego bi ti samo banka zaracunala svoj tecaj kad bi ti mjenjala iz kuna u eure pa bi si tu nesto situno uzeli mozda, pazi samo jer ti ducan mora primat maestro to ti je tekuci
2015 01 04
a odlično, samo ja sam taj pin zagubila jer mi ne treba za ebay :((
2015 01 04
e on ce ti trebat [:hihot] to odes pitat u banku u vezi pina kojeg se vise ne sjecas
2015 01 04
no u banci ti neće reći koji ti je bio pin već će ti poslati novi na kućnu adresu
2015 01 04
da, morat ce zatrazit novi
2015 01 04