Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Psi - molim vas pročitajte ! :)

Evo ovako, curici je za 8 dana rođendan i planirali smo ovoga puta udomiti nekog psa (štene). Poželjno do rođendana :) Molim vas napišite što znate stvarno mi je dobro došao svaki savjet. Ako ga imate / netko ima / imate neke slične pasmine za preporučit, budem pogledala Neke vrste slične maltezeru, mora biti malog uzrasta. Bio bi s nama u kući. Mi živimo u kući na drugom katu, mama je na prizemlju, ona ima macu (dugogodišnji član) bilo bi poželjno kad bi se i slagali da ne bi bilo problema, mada neće biti skupa ali tu i tamo ako se susretnu. I tko ima maltezera - pišite iskustva [:sramezljiv]
2015 01 15
preporučam samojeda, ja ju imam i odlična je s djecom ( nemam djecu) al se igra sa svom djecom koju vidi..... treba ih trenirati čim dođu kod vas, svako malo štene će prvih par dana piškiti ko ludo po kući, međutim izvedete vani štene date nagradu kad to obave i vrlo brzo to nauče..... i trebaju imati svoje igračke ( jer inače vam mogu izgrsiti namještaj, jer im rastu zubići) pa eto kad uzme nešto što nebi smila, kažete ne i date njenu igračku.... [:smijesi] samojed nije malen, ali nema zabilježenog napada samjoeda na djecu. nisam osobno za male pse, jer je rijetko koji socilaiziran. evo neki dan je neki mali pasić ugriza moju samo jer ga je išla ponjušiti.... a od malih meni je odličan BIGL [:kesi] bar osobe koje znam da ih imaju kažu da su jednostavni, sad neznam, ponašanje ovisi o tome kakav je vlasnik a i svaki pas je drugačiji bez obzira na pasminu i čistokrvnost....
2015 01 15
Nadam se da ste svjesni da psi nisu poklon te da je cijela obitelj suglasna oko udomljenja i da pas nece izletiti na cestu nakon nekog vremena. Ne znam zasto biste bas stene, jer je evo moj udomljen kao odrastao pas i divan je. A kod odraslih pasa se moze birati i po karakteru i sve, ako vec zelite da se slaze sa macom, dok kod stenaca nilkad ne znas u kakvog ce tvrdoglavca izrasti. Poznajem par maltezera i njima slicnih malih bijelih, i svi su grintavi i lajavi i napasni. Zasto jednostavno ne odete u azil i nadete nesto za sebe ili na fejsu neke lokalne udruge gdje postoje deteljni opisi svakog psa. [:smijesi]
2015 01 15
Naravno, oduvijek volim životinje i imam ih otkako znam za sebe. :) Samo psa godinama nismo imali a nisam ni ja tada imala curicu. Pa vjerujem u to da će izrasti onako kako ga budem odgajala. Mislim da će ako se bude privikavao od malena na curicu i na nas i životni stil , da će biti bolje. Sinoć sam cijelu noć čitala po internetu, i uvijek ispadne da mi je najbolje uzeti maltezera. U azilu sam bila danas popodne, nema baš manjih uzrasta , 2 su rezervirana, jedan slobodan za kojeg kažu da će još narasti pa razmišljamo, jer i ovako nije baš malen :/ Molim vas samo da uzmete u obzir da mora biti isključivo manji uzrast (da sad ne objašnjavam zašto..) no zbilja je tako najbolje s obzirom na sve okolnosti i naš životni stil. Bigl mi je prekrasan da! Snoopy je bigl također :) Maltezer mi se čini malo prezahtjevan i možda previše živahan u odnosu na ono što tražim. A ne sviđa mi se njegova frizura [:place] [:smije] Volim kad jasno vidim oči ljubimca [:hihot] Sad ću dodati sliku jednog koji mi se baš sviđa
2015 01 15
Ustvari meni su najslađi labradori kad su mali , samo što narastu puno :)
2015 01 15
moj je savjet isto da pogledate malo starije pse (od godinu na dalje) :) evo profil od cure na fejsu, bavi se psima i udomljava ih...mislim da je bolje da pitate nekoga kao nju...ima više pasa za udomljavanje, a i ako tražite neku određenu pasminu uvijk vam pomogne u traženju/udomljavanju :)
2015 01 15
Sviđa mi se kod ovih što su manji, imaju dužu dlaku ali nekako uredniju, i vidim im jasno oči [:hihot] [slika:310dc0e0-1a3b-46c0-849f-e07436f1536d] [slika:2ac56c29-831b-4dd9-8a3b-9ff055a8f167]
2015 01 15
Pekinejzer najljepsi! [:kesi]
2015 01 15
ja imam francuskog buldoga,tj ženkicu...predobar pas i super se slaže se djecom... meni je idealna jer nije ni preaktivna ni premirna tako da ju lako uskladimo s našim obavezama...klinca obožava,a i on nju...puna je ljubavi i svu pažnju i ljibav vrati stostruko...
2015 01 15
Ja imam prekrasnu curicu koja je mješanka tornjaka i tko zna koga,malo je veća od labradora.... živim u stanu i uopće mi njena veličina ne predstavlja problem....inače je postala član obitelji slučajno i ne najavljeno i život moj i moje obitelji je ne zamisliv bez nje.... Hoću reći da nije bitna pasmina niti dali je mali,veliki,lijep ili ružan....kakav god da je je savršen [:zaljubljen]
2015 01 15
Maltezer je idealan za stan, imam ga, ne pušta dlaku,to mu je velika prednost, treba se samo šišati 3-4 puta godišnje,preslatki su, zaigrani dok su manji, do su sami, spavaju pretežno... a kako će se slagati s macom, ne znam, možda se navikne [:smijesi]
2015 01 15
''Poznajem par maltezera i njima slicnih malih bijelih, i svi su grintavi i lajavi i napasni.'' hahah, totalno NE :D
2015 01 15
Danas je jedna ženskica otvorila temu o udomljavanju dva psa [:smijesi]
2015 01 15
Mops [:smije] [slika:792baab5-5be8-484a-86fe-99b3a83cf4eb]
2015 01 15
mali psi su zivcani isto ko i mali ljudi [:hihot] ja imam yorkija. ne pusta dlaku, mala je, ali se treba sisat, nevoli se igat s mojim klincima ( cak ih zna i cvaknut, al onako malo ko upozornje) al ih fakat cuva , i njih i kucu setali mi jedan dan ulicom i sad jedan deda primi mojeg mladjeg za ruku, kad je ova moja mica vesica to skuzila, odma je pocela lajat i grickat dedu
2015 01 15
1 2 3