Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Boje za kosu..

Cure koje boje iz kucne radinosti koristite? Ja sam do sad ugl.isla frizerki ali uvijek masno platim.. koje boje su realne kao slika na kutiji? Cula sam npr.da je Casting uvijek dva tona tamniji. Molim vasa misljenja i iskustva..
2015 01 17
Lorealove boje su provjerene i odlične, a regenerator koji se dobije s njim ja najbolji koji sam ikad koristila. Kosa s tom bojom je osvježena i zdravija. Bar je moja bila takva dok sam bojala s njima
2015 01 17
@Ivaaaaa - Slažem se s ovim za regenerator!! [:kesi] Ja se inače ne farbam nego moja mama, pa joj maznem taj regenerator, ali kosa joj je super, ona koristi već godinama Loreal Excellence
2015 01 17
Ja koristim Brilliance i bude mi kao na kutiji . Ako ne nakon prvog puta onda nakon drugog, trećeg sigurno
2015 01 17
Ja otkako sam otkrila Subrina Charm, preporođena sam! Kosa je sjajna i zdrava a nijansa najkvalitetnije primi od svih probanih do sada. Od Syossa bježi ko od kuge! Pali kosu a prikazanu nijansu fula sve u 16!
2015 01 17
Hvala na savjetima. Znaci da ipak mozda Castig najbolje.
2015 01 18
Čula sam da se Casting brzo ispere i da je više za osvježiti prirodnu boju nego promijeniti je trajno. Ako se dobro sjećam njihove brošure, 2.kategorija, tj.ispiranje do 28dana (ako griješim, ispravite me) pa, ovisi koji efekt želiš [:smijesi]
2015 01 18
Zapravo sam sam sad pretamna,i htjela bi nesto s cime bi mogla posvijetliti dva tona trenutnu boju kose.
2015 01 19