Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

super ja se svaki dan natiram kad mala zaspe bar uru da vježbam i super se osječam [:poljubac]
2015 02 01
mijaljevic....šta si vježbala sa Jessicom?..
2015 02 01
ma meni je cura predobra!!..normalna,nasmijana...full mi brzo prođe vrijeme..a i nasmijem se uvijek jer joj je pas smiješan za poludit... [:hihot] ....
2015 02 01
baš mi je drago da ti se sviđa!!...e,dosta zezancije..od sutra počinjem i ja!!!...ako se ne javim sutra znači da nisam počela i da me je sram [:sramezljiv] .....ali hoću [:kesi]
2015 02 01
Jao meni je to nekako presporo hehehe ja se baš volim razvalit na treningu da ne mogu hodat [:smije] [:smije] [:smije]
2015 02 01
marijana, nema AKO, kreniiiii
2015 02 01
ej ely..znam da je to tebi presporo...i ja se volim "razvalit"..al ću počet lagano..uvijek kad bi ponovo počinjala vježbat bi krenula ko manijak...dok jedan put nisam ozljedila leđa..sad ću pametnije,polako..da malo probudim ovo zakržljalo tjelo [:hihot] ....
2015 02 01
marijanaPu jesi li krenulu ???? [:poljubac] [:poljubac]
2015 02 02
Ma samo polako, kako tebi najviše paše... Da vas pitam... kad recimo objavite temu za tražim i dobijete blok da li vas blokiraju samo sa foruma ili općenito? Znam da nema veze za treningom [:smije]
2015 02 02
uh to ti ne znam strah me iti otvoriti temu ,neznam više što se smi a što nesmi . [:hihot] [:place] [:place] [:place] [:place]
2015 02 02
Pa baš to [:znoji]
2015 02 02
evo me..nisam danas počela..ALI...umjesto da se razvalim sa vježbanjem..razvalila sam se sa čiščenjem [:znoji] ....3h sam skakutala i čistila...nije opravdanje ali i to je nešto???.....jao sad kad me počnete napadat [:jezik]...
2015 02 02
Ja sam sad stigla doma i trebam odradit insanity i stvarno mi se neda ali odradit ću ga makar mi to bilo zadnje.
2015 02 02
[:hihot] [:hihot] [:hihot] bravo ely, jao što cemo ponuditi Marijani da je motiviramo za vježbu a ja po tablete išla sve me ukočilo svi mišići se napokon rastegli pa me ukočilo [:hihot] [:hihot]
2015 02 02
[:kesi] ....a daj ely..pored tebe ispadam skroz loša!..pa ne moraš svaki dan vježbat [:jezik] ....hoću,hoću.. [:zaljubljen] ...
2015 02 03
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 79