Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Pečena zmija? U slast ili ipak ne? Probo ko?

[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Majke ti mile.....tak sam jednom pojela bijele bubrege iliti bikova jajca..... [:smije] [:smije] [:smije] U berbi na Varaždin bregu , gazdarica zove na ručak , sve tak fino miriši , sve fino zgleda.....kad glavno jelo na stolu , mislim si ja kak su to nekakvi medaljoni.....ono fino...prste ližem...tanjur.....doslovce smo i rajnglu oblizali.... A žena se smješka......i mudro šuti..... Kad smo se popraf namljackali , tek nam je tad rekla kaj smo jeli..... [:vrti] [:vrti] Od same pomisli , skoro mi je pozlilo..... Al je tak bilo fino..... [:hihot] [:hihot] ....i kažu da je to posebni specijalitet.....i jako skupo.... Tak vjerojatno i tu zmiju..... [:smije]
2015 01 30
[:boji] [:boji] [:boji] fuuuj
2015 01 30
dunja....i ja sam posle vikala fuj....... [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] al dok sam jela , skoro nisam niti disala..... [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:place] [:place]
2015 01 30
A na hrenovke i salame se nitko ne zgraza? [:smije]
2015 01 30
žablji kraci iliti batkovi nesto jako finooooo [:zaljubljen] [:smijesi] [:kesi]
2015 01 30
zašto bi ni netko uoće morao reći šta jedem dokle god je fino...meni su žabe i jegulje mljac mljac i pečene svinje [:smije] [:smije]
2015 01 30
žablji kraci su ko piletina,jako fino [:smije]
2015 01 30
1 2