Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

curke kakve ste sto se tice nekih stvari

primjera radi, evo imam kod kuce sat koji stoji na zidu vec sigurno dva mjeseca , malo radi, malo neradi, tko god je dosao kaze mi daj zamijenu tu bateriju, ja kazem ahaaaa i nista ne uradim po tom pitanju, takodjer rucni sat koji nosim iz fore a ne iz potrebe nema bateriju sigurno isto dva mjeseca, imam drugu naravno ali mi to uopce nije bitno u zivotu, jako sam pedantna i uredna, sve mora biti na svom mjestu ali eto tako neke stvari mi uopce nisu od velikog znacaja, kazu kako te ne nervira, pa lijepo, takva sam, jeste li i vi iste ili razmisljate drugacije [:smijesi]
2015 02 01
da razmisljam o takvim sitnicama, nacisto bi skrenula. moj princip: sto treba-koristim, sto stoji-prodam, poklonim, sto ne radi-tresnem pa proradi ili ode u smece.
2015 02 01
[:hihot] [:hihot] aaahhhaa..ja sam grozna po tom pitanju... control freak..i ne trpim da nešto nema svrhu kao sat bez baterije i da mi još stoji na zidu i svaki put kada trebam znati vrijeme da pogledam i shvatim da opet ne radi...poludila bi [:hihot] a kamoli sat na ruci da mi ne radi..
2015 02 01
daisy upravo tako, slazem se sa vama [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] , vicky1 tu je uvijek mobitel [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 02 01
Takodjer sat na zidu hahhah vise smeta drugima nego meni. Svaki puta pitanje, jos nisi promjenila bateriju? Ja prominim al opet stane pa sta cu stalno minjat hahaha [:jezik] [:jezik] A sto se tice rucnog sata to ipak nebi nosila iz fore bez baterije jer me cesto netko priupita koja je ura [:kesi]
2015 02 01
pa ti si moje drugo JA! [:smije] [:smije] Imam 4 ručna sata i nijedan nema bateriju, pitaju me zato, a ja eto tak zato jer ja to tak hoću. U sobi imam zidni sat, a mama mi veli pa daj stavi baterije, a meni to nije bitno. A kaj se tiče čistoće. Bolesna sam na to! Sve mora biti čisto, uredno, pedantno. [:smije]
2015 02 01
pa i ja volim da mi je čisto i uredno,ali nisam onako bolesno pedantna [:sramezljiv] a što se tiče sata i meni bi upao u oči [:hihot] imam jednu frendicu koja isto nosi sat valjda već dvije godine,a baterija mu ne radi [:hihot]
2015 02 01
u horoskopskom znaku djevica, vjerojatno je to neka deformacija! [:smije] [:smije]
2015 02 01
Ja sAm isto peda tna al cudna Prine par god sam drzala bor nKicen do kolovoza. Pojma nemam... Ne raskitih ga i eto...tak je stajao mjesecima ... [:sokiran]
2015 02 01
btw sve vi koje trebate bateriju za sat -ručni javite mi se ...kupila sam ih 10 kom jer imam 4 sata pa svako malo jedan rikne ...
2015 02 01
kastor ako je već bio do kolovoza mogla si ga ostaviti još 2-3 mjeseca i izbjeć povnovo kićenje [:smije]
2015 02 01
missmode ja sam vodenjak ali cudan skroz, imam osjecaj da sve gori oko mene da bi ja s noge na nogu polako samo stigne sve [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 02 01
Sat na ruci (čudom radi) i netko pita koliko ima sati. hm, čekaj da pogledam na mobitelu [:smije] Volim nositi satove čisto kao neki modni dodatak, ali nikako mi nije jasno zašto nemam naviku gledati na sat (znamo koja je zapravo svrha sata)
2015 02 01
kastor ,trebala si ga onda još ostaviti do prosinca [:smije] sad mi palo na pamet kad mi je muž pričao o jednom poznaniku kod kojeg je išao popravljati komp,kaže da se bojao sjesti uopće da ga nešto ne zaskoči iz nereda i silne prljavštine [:hihot]
2015 02 01
Hahaha, ni meni na satu ne radi baterij, a nosim ga ponekad za ukras, uz neke kombinacije vise kao komad nakita [:hihot]
2015 02 01
1 2