Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Svježa kurkuma!!???

Evo imam je u kuhinji neznam sta da radim snjom, kolko da je stavim ? Koristim samo u prahu i neznam sta da s ovom radim.... Imate li vi iskustva sa svjezom kurkumom?
2015 02 04
kurkuma [:zaljubljen] mast hev u mojoj kuci...
2015 02 04
baš super ja ju koristim za skoro sve(u prahu)gdje si nabavila svježu?probaj naći negdje na nekoj ajuverdskoj stranici recepte sa svježom kurkumom [:smijesi]
2015 02 04
Ne, kurkumu u prahu koristim svakodnevno, svježu ne. Jesi li počela koristiti đumbir [:smijesi] ?
2015 02 04
slicna djumbiru, botanicki su srodne biljke, ali opet ima svoj poseban okus [:zaljubljen] kao caj ili naribana u curry, ovisi koliko zelis jaku notu ja isto - gdje si nabavila svježu? [:hihot]
2015 02 04
spada u femili đumbira, daklem briem da nemos fulat da ju slicno kao njega zloupotrijebis [:zaljubljen]
2015 02 04
U kauflandu! Ljudi moji naribali smo malo previse kurkume u jelo hahahah al dobra je! Wizardica, jesam al onaj u prahu vise koristim nego svjezi al ga uvjek imam doma :) jedino sto nemogu nikako onaj hladni napitak... jos mi nijednom nije ispao dobar :/
2015 02 04
ja sutra pravac kaufland po kurkumu [:smijesi]
2015 02 04
Prije jedno tj i pol je kupljena stajala pored dumbira
2015 02 04
o, idemo onda u kaufland [:jezik] brzoooo! Koji hladni napitak od đumbira, ulaaa? Ja naribani đumbir stavim u vruću vodu (prije vrenja) - kao topli napitak pijem jer je to element vatre koja izvlači vodu / sluz iz organizma...mora se topao piti da bi imao dobar učinak [:kesi] ....kao hladan napitak koristim ga ljeti i dodam još kriške limuna, limete i listiće metvice - izvrsno rashlađuje, gasi žeđ i odličan je diuretik
2015 02 04
E to kao kad se ohladi pa sa limunom.... neznam al meni to grozno ispada pre bljutavo i uzasno [:tuzan]
2015 02 04
Je, neobičan je okus ali navikla sam i ljeti to pijem samo da me osvježi, nekad dodam meda pa je ukusnije [:smijesi]
2015 02 04
Neznam zasto al nekak mk nije sjelo, al mozd bude , znam da je to pre korisno pit...
2015 02 05