Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Recept za kuglof

Dajte mi neki dobar da svi padnu na riticu kad ga probaju :-) :-). Pogotovo svekriva :-) :-) [:smije]
2015 02 04
Na coolinarici imas recepata puno :-) Od svega sto kod da ti padne na pamet tamo imas :-)
2015 02 04
3 jaja, 30dkg brasna, 25dkg secera, 1,5dcl ulja, 1,5dcl mljeka, 1 prasak, 1vanilija, sok i korica od jedne narance...sve smiksaj pa podjeli na pola i u jednu polovinu stavi 2 zlice kakaa...peci pola sata na 180 pa jis 15 min na 140...mirisan i savrsen [:zaljubljen]
2015 02 04
Uoravo sam smiksala jedan s coolinarike od podravke ganc cokoladni i dodala jos jednu izmrvljenu milku oreo u njega haha :-) :-) :-) alisa, bisam vidla oma [:sramezljiv] Ja mislim da ce ovaj kuglof biti cok bomba....javim kaki je :-)
2015 02 04
Ja pravim ovako: 4 jaja, po 3 žlica po jaju od brašna, mlijeka, ulja, cukara. (12 žlica od svega, ako ces 3 jaja, onda po 9 zlica od svega) vanilin, prasak za pecivo, korica limuna. Prvo zumanjak s cukarom i vanilinim dobro izbatim, onda se dodaje ulje i mlijeko, onda brasno, prasak, i kore od limuna. zadnje dodam umuceni bijelanjak. pola toga ulijem u kalup, u drugu polu dodam kakao, ali ono od dolcele, ne kras kakako, i onda i to dodam. pecem na 180, u zagrijanoj pecnici oko pola sata. i to je to [:smijesi]
2015 02 04
I zaboravila sam PRASAK ZA PECIVO!!!! [:hihot] [:smije] [:smije] [:place] [:hihot]
2015 02 04
[:hihot]
2015 02 04