Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

tibetanska gljiva

Ja tu više ne znam što se smije, a što ne, ovo se valjda smije! [:kesi] Uglavnom, za par dana ću imati viška jer je počela rasti kao luda i praviti više kefira nego što ja stignem popiti! [:hihot] Pa ako netko iz Zagreba želi, može mi se javiti, taman kad ju prepolovim će biti za negdje otprilike pola litre kefira po danu što je meni samoj i više nego dovoljno...
2015 02 04
A kaj to je [:smije] [:smije]
2015 02 04
nekaj jakooooooo zdravo ja to imala prije [:smijesi]
2015 02 04
gljivu staviš u mlijeko I ujutro imaš kefir [:smije]
2015 02 04
imaš gljivu, dodaš mlijeko, nakon 24 sata to procijediš i imaš svježi fini kefir [:smijesi] gljivu ispereš, opet dodaš mlijeko i tako u krug, s tim da gljiva stalno raste i onda kako raste moraš povećavati količinu mlijeka jer inače kefir bude pregust i prekisel. gljiva ne smije dirnuti metal i kožu (tako se priča, ja se toga pridržavam [:hihot] ) jer onda umre i više ne pravi kefir [:place] [:smije] [:smije]
2015 02 04
Jel bar čemu [:hihot]
2015 02 04
Ja ne volim jogurt i sl. ali dobila sam tu tibetansku gljivu pa smo doma kiselili mlijeko ,tako da sam se i ja prisilila da da popijem barem 1,5 dcl.Ucinci su bili ok. npr manje napuhan stomak i sl, bolja probava. Nakon nekog vremena smo se malo zasitili pa sam je i ja prosljedila dalje,
2015 02 04
Kak je ludaaaaaaaaaa [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] idem ju proguglat [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 02 04
pa kefir je inače zdrav, proguglaj u čemu pomaže, a ja ću radije onda piti ovaj jer bude svjež nego onaj iz trgovine [:zaljubljen] a uz to je i fiiiiiin, barem meni
2015 02 04
inače, kad se zasitite, možete ju samo opet dobro isprati i staviti u običnu vodu i u frižider, moji to doma rade, i onda nakon nekog vremena kad se opet požele kefira, počnu ga praviti, gljivi ne bude ništa, evo u mojoj obitelji ej već mjesecima [:hihot] [:hihot]
2015 02 04
meni je jogurt finiji,kupila aparat I sad svako malo radimo jogurt doma
2015 02 04
Čitam da, to onda kao i jaha organizam, imunitet? [:hihot]
2015 02 04
ma ja to uglavnom zbog probave jer kak se hranim u menzi, još ne jedem meso, jedem gluposti i onda mi je potrebno tako nešto [:hihot] iskreno, nisam ni ja baš proučavala za što točno kefir služi, meni pomaže za ovo i meni dost [:smije]
2015 02 04
imam gljivu i prezadovoljna sam, finog okusa............ jeftinije je nego stalno kupovati jogurt, a da ne pričam da je i zdravije [:zaljubljen]
2015 02 04
Razmišljam da probam tu ludu gljivu [:zaljubljen] [:sramezljiv]
2015 02 04
1 2 3