Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Sammy dress

Naletila sam na ovu stranicu i vidjela par preeedobrih haljina. Narucila bi ih, pa ako netko narucuje preko te stranice neka mi se javi jer me zanima koliko dodje tocno postarina, hvala [:sramezljiv] [:zaljubljen]
2015 02 07
ja sam naručivala često prošle godine ali putuje dugooo,jedino ako masno platiš poštarinu stigne na vrijeme...i veličine su malene,nosim naš m,njihov je to bio xl.ali znala sam naći krasnih stvari.Piše ti na kraju koliko te izađe poštarina kad dođeš do kupnje.
2015 02 07
Ja sam naručila dva puta, jednom haljinu, jednom kardigan i nisam bila baš oduševljena! [:tuzan] Na slici je izgledalo prekrasno, a kad je stiglo, kao da se radilo o skroz nečem stotom. O veličinama da ne pričam iako sam gledala veličine u cm, kad je stiglo, kao da su i njihovi centimetri krači tako da je taj kardigan koji mi je trebao pokrivati guzu bio do pupka! [:sokiran] [:sokiran]
2015 02 07
Nemoj samo očekivati neku kvalitetu...kao što je inge0208 rekla na slikama su korištene krpice puno bolje kvalitete pa se one onda „kopiraju” tj. tanji i jeftiniji materijal, pa na kraju ne izgleda na ništa kad dobijes stvari
2015 02 07
naručivala sam preko sammy-a i mogu reć da sam do sada zadovoljna, obično uvijek gledam recenzije proizvoda po mogućnosti sa slikama, cipele su im super i stvarno dođu kao sa slike, što se tiče cipela inače nosim 36 ali sam naručivala 37 i super mi odgovara, naručila sam i jednu haljinu koja mi je isto došla kao sa slike jako sam zadovoljna, ali sam isto uzela veći broj nego koji inače nosim, tako da pripazi na to, tako da nemam neka negativna iskustva, što se tiće odjeće nisam baš nešto za zbog tih mjera ali što se tiće obuče preporučam!!! meni je naruđba došla za 2 tjedna, ali obično kod svakog proizvoda stoji u kojem vremenu shippaju tako da i o tome može ovisiti vrijeme putovanja, poštarina nije za svaki predmet ista već se obračunava po težini i to možeš vidjeti kada staviš u košaricu pa na checkout, pozz
2015 02 08
oke, hvala uzela bi svejedno haljinu, pa me zanima tko narucuje?
2015 02 08
itko? [:place] [:place]
2015 02 12