Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Crvenkapica - kolac

Da,odličan je...najradije bi sad trk u trgovinu i napravila ga.. [:sramezljiv]
2015 02 07
evo napravljen je... ali ne bih dojmove i bilo sta do sutra dok ga ne budem rezala i jela [:hihot] nisam bas nesto perspektivna, al recimo da ce biti jestivo [:smije]
2015 02 07
iako si napravila kolač, evo i mog recepta: - 2 pudinga od vanilije - 8 dcl mlijeka - 1 šlagfix - 1 vanil šećer - 1/2 l Hole šlaga - petit keksi (ili sl.) - staklenka višanja - 2 crvena preljeva za tortu. Skuhaš puding u mlijeku i ohladiš, izmiksaš vrhnje, šlagfix i vanil šećer i onda sve zajedno izmiksaš sa skuhanim pudingom. Slažeš red keksa koji s jedne strane umočiš u toplo mlijeko, pa red kreme, pa drugi red keksa i otatak kreme. Ocijedi višnje i poslaži po kolaču (ja ih sve stavim, volim da je puno). U 1/2 l soka od višanja (ako nema dosta dodam vode) skuham 2 preljeva sa 4 žlice šećera, ohladim 1-2 min i lagano prelijem preko višanja..... [:zaljubljen]...njama, najbolji nepečeni kolač koji postoji, najbolji u ljetnim mjesecima...DOBAR TEK
2015 02 07
gotovo, gotovo da sam ga tako identicno radila :D samo 3 pudinga i 1 l mlijeka.... i 2 slagfixa. i malo visnji i u prvi fil jedino ona povrsina sa preljevom nije ravna nego neravna... a pojest cemo ga... kako god :D
2015 02 07
i 2 staklenke... volim visnje. znam. bit ce natrpan [:smije]
2015 02 07
bome da, ali od viška glava ne boli [:smije] , sigurno je dobar, njamaaa
2015 02 07
sutra je svecano otvorenje [:hihot] ako ne budemo hodali po zidovima, dobar je [:smije]
2015 02 07
vizualno nije nesto... nije mi ispao ravan na povrsini jer mi se previse ohladio onaj preljev a i ima hrpu visnji...ali je pola tepsije otislo samo tako :D [slika:db92fc80-92f2-4cae-be49-935656505911]
2015 02 08
1 2