Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Bodovne kartice

Drage krpičarke :) Za koje bodovne kartice mislite da su najbolje odnosno da zaisra nose sniženja i dobre pogodnosti, a koje su za vas najgore?
2015 02 09
mislim da vecinu posjedujem, isto tako koristim u skladu mjesta kupovine, do sada sam najviše koristi imala od dm-ove. nedavno sam dobila i adiva karticu za kupovinu u ljekarni [:hihot]
2015 02 09
i ja ih imam poprilično [:smije] slažem se,dm kartica nudi super pogodnosti!
2015 02 09
kad smo već kod dm kartice,ja nedavno izgubila svoju,a imala 300-injak bodova na njoj...o tugo moja! [:place]
2015 02 09
se moze mozda ponovo naruciti? ili makar upitati u poslovnici da ti posalju one male provjeske (kao za clanove obitelji sto nude? )
2015 02 09
napravila sam drugu karticu,ali sad sve ispočetka,šmrc-šmrc
2015 02 09
konzum kartica-nikad nakupit bodova koliko treba! :))) a po meni-jedan od skupljih dućana. slažem se-dm je super, iako gledam uvijek kupovat kad je sniženje
2015 02 09
popusti, apsolutno uvijek..blondy sretno sa bodovima, nakupit će se to ajde ajde ;)
2015 02 09
hehe,hvala @ariel [:sramezljiv] slažem se za k-plus karticu,nikad skupiti...još sad imaju one naljepnice za noževe-treba ti 15 naljepnica(po 50 kn) da bi mogao kupiti nož.pretjeruju [:znoji]
2015 02 09
definitivno kartica dm-a ima najviše pogodnosti.. za konzum se slažem, nikad dovoljno bodova.. trebaš potrošiti 1000kn da bi dobio 10kn popusta... tako nešto :P imam dosta još kartica: emmezeta, farmacia, bipa, mana, hervis, shooster, getro emmezetu sam imala popust za namještaj, to mi se isplatilo, 5, 6% ali to onda na neke veće stvari tipa perilica shooster sam imala 5 ili 10% jednom bipa samo popust za rođendan, ali niti ne idem tako često jer mi nije baš blizu i zadnja koju sam dobila je yves rocher i ona mi se čini ok, nisu nedostižni bodovi [:smijesi]
2015 02 09
kozmo ima isto dobra snizenja a bodove je lako dobiti [:zaljubljen]
2015 02 09
kozmo volim zbog vikend akcija i kozmo srijede [:zaljubljen]
2015 02 09