Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Panicni napadaji

Neki dan je bila tema na forumu..ima li ih netko od vas? Panicni napadaji i anksioznost. Ja osobno ne mogu u kino, pocne mi to lupanje srca i strah [:smijesi] Evo danas se opet desilo..Kako se vi curke nosite s tim? [:smijesi] [:smije]
2015 02 09
I mene zanima. Idem potražit temu. :)
2015 02 09
Joj stvarno puno ljudi pati od toga. Ja isto u kino mogu ako nije gužva, jer inače mi je frka isto tako [:smije]
2015 02 09
gdje je bila tema? imala sam ih u određenoj situaciji... kod mene se to ocituje najvise tresnjom tijela na mahove i ubrzanim otkucajima srca te nepravilnim disanjem sva sreca da mi ta situacija nije cesta pa vec dugo nisam to osjetila ... uglavnom mi se to nikad nije dogodilo u javnosti treba neko vrijeme da se jednostavno smirim, trudim se laganije disat i cekam da prodje. sta drugo napravit.
2015 02 09
jesu panicni napadaji isto kao i napadaji anksioznosti ?
2015 02 09
Ne vidim tu temu na podforumu Psihologija. Što ti smeta kod kina? Zatvoreni prostor, zvukovi i mrak ili ljudi? Suočavam se koliko ide, s godinama je sve bolje, ali dalje od idealnog. Najteže je opustit se. :) Biljkama i radom na sebi, to je trenutačni recept. I tjelovježba dosta pomaže. [:smijesi]
2015 02 09
Anksioznost je neki strah, ali ne znaš točno od čega. Uspaničiš se oko nečega što zapravo ne predstavlja pravu prijetnju. Uglavnom, osjećaj je grozan :/
2015 02 09
Kada gledam televiziju nije mi nista, al kada je film uvijek se nekako napeto drzim i te napete situacije pocne mi srce lupati i hvata me neka panika i neki strah. Osjecaj je uzasan, tesko mi se suprostaviti tome a kasnije me strah da mi se to opet ne dogodi pa sam sva pod tim dojmom..htjela bi se rjesiti toga, samo ne znam kako :/
2015 02 09
tjeskoba, pritisak u prsima, lupanje srca i teško disanje mogu biti povezani i s radom štitnjače. ja sam mislila da su mi ti simptomi bili od stresa, a zapravo je bila u pitanju autoimuna bolest štitnjače. isti slučaj je bio i kod mog dečka. tko ima takve simptome, bilo bi dobro da si prekontrolira štitnjaču. ja sad uzimam terapiju i svi simptomi su mi nestali i osjhećam se super.
2015 02 09
po zimi se vozim s odskrinutim pprozorom, a prije tunela stanem da duboko udahnem
2015 02 09
Imala sam ih i ja, i napadaje panike i anksioznost (mislim da to još uvijek imam). Iz mog iskustva to je nešto podsvjesno. Znala sam se probudit usred noći, sva preznojena, srce mi je lupalo kao da će eksplodirat, bol u prsima užasna. Možeš samo sjest na pod i čekati da prođe. Doduše tada nisam znala da su to napadaji panike, pa sam imala osjećaj kao da ću umrijeti. Al stvarno, kao da ako zaspem više se neću probuditi. Grozno nešto. Anksioznost je kada se može "normalno" živjeti, ali je isto osjećaj velike nervoze, straha, tjeskobe itd.. Meni se to još uvijek događa u nekim situacijama.. npr prije nego što idem negdje na put, na razgovor za posao, pa čak i jedan period na novom poslu sam ujutro imala taj osjećaj anksioznosti, dok se nisam malo prilagodila...
2015 02 09
Imas osjecaj da ces umrijet,srce se uzlupa,ruke se tresu ali treba se smiriti,jer je to samo fikcija iz glave,fizicki ti nista ne moze bit,ok si,i ne misliti na to,jer ako mislis dogodit ce se opet,ono se i dogodi,dokazano!Sve je samo u glavi!
2015 02 09
blondee npr. netko tko ima problema sa samopouzdanjem i teško se snalazi u masi, bitno mu je da se ne "osramoti" u socijalnim situacijama, često će tako reagirati na TV sadržaj, ako će se glumci naći u situacijama za koje on zna da će za njih biti neugodne... Vjerovatno je isto i s tobom. Te stvari ti izazivaju nelagodu u stvarnom životu i onda na njih reagiraš i dok gledaš TV. [:smijesi]
2015 02 09
Anksioznost tijeskoba, strah sve do panike. opća tjeskoba, fobije (strah od nečeg) i panični poremečaj svasta
2015 02 09
Napadaj panike je zapravo epileptički napadaj(izgleda kao epileptički parcijalni, dakle ne dolazi do gubitka svijesti i osoba može pričati), trajanja od 15, 30 ili duže. Ali, to ne znači da osoba ima epilepsiju i sama dijganoza je f44. Anxioznost znači strah i kao takav je prisutan u vrijeme napadaja panike.
2015 02 10
1 2 3 4