Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Svadba /

kakvo vjenčanje?

Samo da odmah napišem, ne udajem se niti će brzo doći za to vrijeme, ali me zanima kakva su vam vjenčanja lijepa? Kakvo bi vi htjele imati, ili kakvo ste imali ako ste već udane :D [:zaljubljen] Mene su ta vjenčanja jako fascinirala kad sam bila mala, ona iz američkih filmova i silno sam željela biti organizator vjenčanja... Sada vidim da to kod nas ne prolazi, gotovo nitko ne uzima organizatora, a većina vjenčanja je prosječno, odnosno isto kao i ono prije njega... I zanima me, jel se kod nas prakticira obred vjenčanja vani i jeli to moguće, ili isključivo u crkvi? Ajde napišite svoja iskustva, kako ste vaše vječanje učinile posebnim, ili kako ćete to jednom napraviti, pa kad vidim par odgovora kažem vam kako bi ja htjela da moje vjenčanje izgleda :D
2015 02 12
Čim manje , to bolje..... [:smijesi] Okupiti drage ljude oko sebe , profeštati se sa njima najbolje kaj se može.......nikakve strine , vujce , rod i familiju koje ne viđam dvajs let....bez posebne strke , frke i panike.... Nas je bilo 47....i bilo je krasno..... Već na drugoj pauzi , moje su štikle letile po zraku , ja bosa i nisam imala vjenčanicu...tulum za deset... [:smijesi]
2015 02 12
Možeš vani, ali se plaća izlazak matičara. Popovi ne idu van.
2015 02 12
Ja sanjam da se udam da nitko nezna znači mi dva i kumovi,samo dođem doma i javim vijest [:smije]
2015 02 12
Moja svadba je 23.05! [:boji] Malo me panika vec hvata,htjeli smo male svatove,tj.najuzu rodbinu,i sad se ta najuza popela na broj 130. [:smije] Vjenčanje u crkvi i vecera u domu..nikakve ceremonije i procedure,,vjenčanje,vecera i ples. I naravno,prelijepa bijela vjenčanica. [:zaljubljen] Tako smo splanirali [:zaljubljen]
2015 02 12
Helena....krasan datum.....na moj rođendan.... [:smijesi] Sve bu to ok ...sam kaj uglavnom svi paničarimo bez veze......na kraju sve bude lijepo i za pamćenje.... [:smijesi] Sretnooo
2015 02 12
ajme Winxica savršeno!!! ja sam imala tipično slavonsko-hercegovačko vjenčanje....bilo nas je oko 250,s tim da neki nisu ni došli [:boji] ...koma živa [:ljut] ....osim fešte i klope,sve ostalo je bilo muka živa..od pripreme,organizacije,sale....pa i pospremanja drugi dan [:place] ....i još se nebo spustilo na zemlju...u 17h u 9 mj je bio mrkli mrak....ljevalo je kao iz šahte...tako da nemam ni lijepih slika,samo one iz crkve...a i pop se razvezao..pa je vjenčanje trajalo skoro sat vremena [:frustriran]
2015 02 12
Kakvo?ono koje minimalno košta. i bez uplakanih tetaka koje će tijekom cijelog obreda spominjati kako sad mogu mirno umrijeti jer sam zbrinuta [:smije] Enihu-izmatičariti se uz kumove, neka večerica ili izlazak sa par dragih ljudi i drugo jutro bježanija na medeni mjesec. Ili, ako ću ikad imati dovoljno love-Las Vegas, a uplakane tetke i babe dobiju po razglednicu "đast merid".
2015 02 12
Winxica tako bi i ja, meni se jako sviđa ta ideja sa samo najužom rodbinom i prijateljima :) Definitivno su mi najljepša vjenčanja vani, usred ljeta i to bi baš voljela iznajmiti neki ranč ili slično :) Helena čestitke :) i nemoj paničariti :) baš kao što je Winxica rekla, kako god bilo u lijepom sjećanju će ti ostati :) Mishell ja sam nedavno bila na jednom tako velikom vjenčanju i meni osobno je glazba najviše smetala :/ na nju sam jako osjetljiva, bilo bi najbolje da se zabrani drugima da naručuju pjesme :P
2015 02 12
ja sma imala svatove sa 500 ljudi, i bilo je savršeno i nisam se ništa umorila jer smo plaćali po stolici, dođeš, proveseliš se i obrišeš usta i odeš. Samo košta [:sramezljiv] , 150.000,00 kuna [:ljut]
2015 02 12
a ne ,nije bilo naručivanja...strogo zabranjeno!! [:hihot] ....samo ono što smo mi kao mladenci sa grupom dogovorili....to mi je isto užas kad se svi nakače na binu i maltretiraju glazbenike [:ljut]
2015 02 12
ajme 500 ljudi wooow ja tolko ni ne poznajem hhah :D
2015 02 12
i ja sam imala 550ljudi pozvanih, od toga oko 480 došlo... pripremala sam godinu dana ranije, ništa strašno... tada su bila druga vreemna i sve se moglo platiti...moja jedina briga je bila da izrazim želje i sriktam se za taj dan.... bilo je prekrasno i svečano.... i mislim da bi i sada nakon par godina malo toga mjenjala.... skoro pa ništa... sve je ispalo baš onako kako je trebalo....dan za pamćenje.... čak je i muž ostao isti, hahahha
2015 02 12
[:smije] [:smije] ...čak je i muž ostao isti [:hihot] [:hihot] ...očito mu je jako lijepo u braku [:smijesi]
2015 02 12
[:hihot] [:hihot] [:hihot] , pa očito, kaj mu fali...tako mu dobro kuham da ima 10-tak kila više nego na dan vjenčanja [:smije]
2015 02 12
1 2 3