Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Trazim korisnicu....

Htjela sam vidjeti kodd korisnice MustHave sto ima?kad blokirana!istina,preprodaja je bila.a sto je sostalim?ima tu jos preprodaje,a one su jos tu. Sto vi mislite o tome?znaci neko moze neko ne! [:sokiran]
2015 02 24
Top članovi preprodaju pa nisu blokirani, ne razumijem čemu pravila služe [:ljut] [:vrti] [:znoji] [:znoji]
2015 02 24
Iva!pa totalna nepravda.pa ako se blokiraju neke,zasto onda sve.to me smeta.sto je to?i ovdje ima privilegije! [:vrti] [:sokiran]
2015 02 24
Ja da napravom preprodaju,mislim da ni sekunde nebi bila tu!ajme,sta sam ljuta za nepravdu...
2015 02 24
Možda je blokirana zbog nečeg drugog, a ne zato jer preprodaje.
2015 02 24
Ninice,sory,ovo su krpic. [:smijesi]
2015 02 24
Ne kužim, pitala sam Ivančicu za to i odgovor je bio - pogledat ću. Za par dana išla vidjeti profile, naravno da ništa nije napravila. Ne znam po čemu su one to privilegirane i mogu preprodavat, valjda zato šta imaju preko 500, 600 povratnih? Zato šta su tu godinama? I ja sam tu skoro 2 godine, ako ne i toliko, i naravno da bi i ja imala tolko povratnih i suradnji da preprodaje, a mogla bi [:znoji] Nervira me to da [:smije] Mito i korupcija čak i na krpicama!! [:hihot]
2015 02 24
Banana,a moze bit i to
2015 02 24
Cure,ja mislim u pravilima da pise koliko sam ja procitala,a vise ne znam ni sto sam procitala.da se to ne smije?
2015 02 24
Snezana,a sto ste onda konkretno napravili i koliko ste bili blokirani?
2015 02 24
Snezana,smiri strasti,velika slova nisu dozvoljena u net komunikaciji. Ne pratim te koje preprodaju,al ima ovdje puno nereda koji treba cistit,Ivancica je sama inaravno da ne stigne sve odmah brisat. Valjda kako na koju naleti ili ako netko prijavi.
2015 02 24
Nevena, pametni znaju cemu sluzi caps lock. Nitko nije baniran bez razlog. Prevarantice, one koje se oglusuju na prve slike s neta, laznog tagiranja.... A sto si ti tocno rekla Hanami da si blokana? Mora da si koristila vrlo ruzne rijeci koje nisu u skladu s primjerenim internetskim ponasanjem, tj pisanjem. Ti i ja smo jednom imale razgovor preko inboxa i sjecam se da si bijesno reagirala i prostacila. Ja sam imala zivaca i kulturno ti odgovorila i usmjerila na pravi put. Svakom se desi da ga netko izbaci iz takta al ocito ti nemas granicu.
2015 02 24
SnežanaHorvat nema potrebe za pisanjem velikim slovima, imam osjećaj kao da se i na nas ostale derete. Dalje, vaša rasprava sa Hanami nema nikakve veze sa ovom temom, a pogotovo indirektno napadanje dotične i komunista (možda se netko i ovdje prisutan smatra jednim, dakako ne govorim o sebi nego općenito [:smije] ) .
2015 02 24
Gea ja sam joj prijavila i upitala jer me čisto zanimalo, još sam joj uputila poruku da ću i ja početi kada je postalo dozvoljeno, a odgovor i sankcija su nikakve. [:znoji]
2015 02 24
Ne smije se preprodavati ako nemas robu prethodno kod sebe, tako da sto se parfema tice, moze ih prodavat koliko zeli dok god ih prethodno vec posjeduje. Mislim da je u tome fora [:zaljubljen]
2015 02 24
1 2 3 4 5 ... 11