Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Internet promet

Pozdrav cure :) zanima me kako provjeriti mjesecni internet promet u t-comu? Naime, kad god sam se pokusala registrirati, nije mi prihvatilo registraciju. Kontaktirala sam i sluzbu za korisnike, da bi mi dali neke njihove podatke, i radila sam sve po njihovim uputama kako su mi rekli, korak po korak, da bi mi na kraju rekli da ne znaju ni sami do cega je, zasto ne prihvaca, pa neka pricekam racun te da na tom racunu postoji nesto sto se zove 'oznaka korisnika' i da ukucam tu oznaku i bez problema mogu vidjeti stanje prometa. Dok sam imala net preko fiksnog, bez problema sam se prijavljivala s tom oznakom korisnika, ali problem je sto ovaj racun koji sam dobila za bezicni net, nema tu stavku. Pa me zanima da li postoji jos koji nacin provjere internet prometa, osim ovog? [:boji] nemam flat, zato mi je jako bitna provjera potrosnje. Sve sam pokusala moguce kombinacije, pa ako netko ima jos kakvu ideju, bila bih jako zahvalna. [:sramezljiv] Hvala unaprijed svima na javljanju [:kesi]
2015 03 06
ja idem na moj telekom ukucam korisničko ime(dodjeljeno od njih) I lozinku,,,zovi ih opet i inzistiraj reci da je do njih ,a ne do tebe kako nisi imala prob.prije i neka riješe odmah,,meni pali kad počnem živčaniti,priberu se
2015 03 06
Korisnicko ime isto tako nisam dobila [:pospan] kad sam ih zvala i objasnila im da u dobivenim papirima nemam korisnicko ime za pristup internetu (da imam bez problema bih sama provjerila, ne bih njih zvala), receno mi da je to na meni, da sama mogu proizvoljno izabrati korisnicko ime [:sokiran] Vratila sam se isto tako u poslovnicu i tamo objasnila sve i isto tako mi covjek rece. [:pospan] Ajd dobro, ukucam svoje neko korisnicko ime, ali onda ostaje problem lozinke, ni to nisam dobila [:pospan] Svaki put me trazi pri registraciji pristupne podatke internetu, a ja nemam nijedno, vec izmisljam i kombiniram neke svoje za koje mislim da bi upalile, a koje naravno ne upale [:smije] Nista, opet natezanje sa sluzbom [:znoji]
2015 03 06
ma ja sam ih zvala i lik mi je rekao oćeš ovo može,lozinku napraviš skupa s njim da se možeš logirati i kasnije ju promijeniš,,zovi reci da si zaboravila korisničko ime i lozinku i naprave ti novo [:smijesi]
2015 03 06
Hvala maJa2015 [:kesi] drugo mi izgleda ne preostaje.. [:pospan]
2015 03 06