Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Kako na dijetu? :-(

Sve je u naslovu [:tuzan] Kako kako kako da krenem i nastavim? A ne da odustanem treci ili peti dan??? [:place] [:place] [:place] Ne mogu više od muke [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan]
2015 03 09
Power tape na usta [:smije] [:smije] Meni je danas prvi dan jer sam taknula dno dna i odlucila da nema vise zezancije svakog ponedjeljjka
2015 03 09
I jel djeluje? [:jezik]
2015 03 09
Ajde ko želi samnom na dijetu pa da se uspoređujemo,mjerimo,važemo i da do ljeta budemo bar 10 kg mršavije?? [:zaljubljen]
2015 03 09
I ja sam jucer odlucila da od danas krecem, a sto da kazem nego da sam ODUSTALA [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2015 03 09
Loreta evo ja cu [:smijesi]
2015 03 09
Ja sam probala onu s limunom i dobila +3Kg [:boji] nije da imam problem s kilama al voljela bi koju skinut [:jezik]
2015 03 09
činiš si još gore s odlaskom na dijetu. i ono šta ti mogu reć, da nije samo hrana koja deblja. deblja te isto tako stres, loše navike, nerviranje i negativne misli. tako da ako ikako možeš, nemoj na dijetu. sama sebi stvori listu šta ćeš jest i na koji način, a ako stvari navedene poviše postoje u tvon životu, pokušaj in se malo posvetit. :*
2015 03 09
Na kakvu ćemo? [:smijesi]
2015 03 09
Mozda mi to bude motivacija ako cemo skupa da ne odustanem tako lako
2015 03 09
Danas da, mozemo se cuti sutra i prekosutra, ali mislim da je ovaj put to prava stvar... Loreta i ja sam na -10 kg tretmanu, iako bi bilo dovoljno i 7/8 kg...ali 10 mi je jaca motivacija [:smije] [:smije]
2015 03 09
Nikako, ja sam naučila da dijete nemaju smisla, bolje je promijeniti stil života. Izbaciti loše ugljikohidrate; bijeli kruh, tjesteninu, rižu, krumpir, ja umjesto toga jedem leću, ječmenu kašu i sve vrste tih ječama, mogu se super spremiti, uvesti cjelovite žitarice, povrće, bijelo meso, ribu, izbaciti sokove i uvesti 2,5 litre vode na dan, meni je ovaj način života dao najviše rezultata, dok sam nakon svih dijeta na kraju završila u prejedanju svega što mi je falilo... I meni je važno da nisam gladna, stalno jedem, ali zdravo!!
2015 03 09
I ja bi sa 10 bila zadovoljna [:smijesi]
2015 03 09
diabolus-Pretpostavljam da si ti mršava i da nemaš problem sa kg kao neki od nas....Kod nas to ne ide tako...mi jedemo zdravo 2 dana ali onda odustanemo ili jednostavno zaboravimo.... [:hihot]
2015 03 09
Draga diabolus...u mom zivotu trenutacno iskljucivo stres, nezadovoljstvo i teska negativa (inace totalno kontra osoba, ali sada je takav period) i svjesna sam tih cimbenika i cinjenica...nazalost...tesko je odlijepiti mozak od toga... [:place] [:place]
2015 03 09
1 2 3 4