Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

O Roberto, Roberto...

Duboko sam razočarana. Naime nekad davno sam kupovala i bila prezadovoljna s njihovom obućom. U 12 mjesecu odlučila sam kupiti tenisice na petu kod njih. Nešto tipa GZ stil. Nisu baš bile prejeftine kao što sam mislila,cirka 250 kn činilo mi se puno za Roberto, ali odlučila sam ih kupiti (onaj osjećaj kada nešto želiš pod bilo koju cijenu). Mislila sam imati ću ih još i iduću sezonu. Danas, nakon ukupno 10 puta nošenja popucale, sve neke jadne, šugave kao da ih krava žvakala. Stvarno sam pazila da ih ne uništim ali džabe. Kvaliteta nula bodova i nikad više neću tamo ništa kupiti. Koje je Vaše mišljenje, koji je maksimalan rok nošenja Robertove obuće? Kakva su vaša iskustva
2015 03 13
[:vrti] [:vrti] Meni je Roberto zadnji izbor u kojem bih kupovala obuću........ [:sramezljiv] Ponekad kad gledam te njihove modele , mislim da su samo za jednokratnu upotrebu.... [:vrti] [:vrti]
2015 03 13
Kvaliteta im je katastrofa i definitivno im je obuća precijenjena.
2015 03 13
Imam čizme Roberto već drugu sezonu, tek pretkraj ove su za odbaciti postale. Iskreno, poznajem njihov opus dosta (silom prilika [:hihot] ) , i ovo je bilo : wow, kako su dugotrajne. [:sokiran]
2015 03 13
..jako loša kvaliteta, neudobno total...potpisujem! ... znate kakva je kvaliteta kad uspiju sa 200-tinjak kn spustiti nešto na 29kn i još ima zarade...sve je jasno...kolika je nabavna cijena onda... kolika se kvaliteta može očekivati za taj novac.... nula bodova...
2015 03 13
Roberto je doista trećerazredno smeće. Ne moram na sebi imati krpu od 1000kn, ali cipele fakat ne želim da mi unište stopala. Osim toga, svaka čast fejkovima i ostalome, ali radije neću biti u modi, nego obuvati kartonske cipele samo zato što je netko odlučio izrabiti maloga Kineza.
2015 03 13
Išla sam kao onom metodom, aj pa neću sad biti baš takva sretnica da se nakon par puta raspadnu, ali čini se da tu ne postoji faktor sreće.
2015 03 13
Imam njihove cipele, ali to nisu cipele koje nosim svaki dan, služe mi za kombiniranje i to mi ok. Kupim na sniženju i nosim po 2,3 godine. Za svaki dan uzimam kvalitetnije. [:smijesi]
2015 03 13
uglavnom im je loša obuća. ali nije baš sva takva. ja imam jedne njihove ljetne papuče s mašnom, i sasvim su okej [:kesi]
2015 03 13
ja cu samo nadodati da su jaako jako neudobne
2015 03 13
Kupi Roberto cipele i pozdravi se sa noktima.
2015 03 13
moja je frendica radila tamo i kaze da je nabavna cijena za npr, jedan par cipela nije nikad prelazila 5 kuna [:jezik] i puno sam rekla, vecina je koštala oko 2-3 kune [:hihot] pa si sad zbrojite koliko je u stvarnosti cijena napuhana [:ljut]
2015 03 13
mariposa, ali tako ti s većinom dućana. Mi u dućanu znali imati traperice po 40 kn i još su gazde bili u plusu. Otišli bi u Kinu, to su nepregledna skladišta i dofurali kontejner robe. Ako je maloprodajna cijena majice 5$, onda je veleprodaja ispod 1$, veća vrijednost, veća razlika. Osobito za velike kupce. [:smijesi]
2015 03 13
Roberto treba izbjegavati u širokom luku. Tamo kupiti isključivo na njihovim sniženjima za cca 40 kn par obuće i isključivo za jednu sezonu za par puta obuti [:smije]
2015 03 13
Ja si znam kupovati u Roberto ali cekam onaj zadnji popust jel sam samo jednom dana 250kn za stikle preko koljena posto su mi bile kao hitne hh i onda kad sam vidjela kolko su ih spustili doslo mi da placem [:jezik] ovisi opet na kakvo se naleti ja i frendica kupile prosle godine cizme i njoj otisle za par mj a evo ja ih jos ovu zimu ih iznosala i jos su okeej. Samo sam ulozak kupila [:kesi] dok su ni druge otisle nakon isto par puta [:frustriran] vidjet cu kako ce biti ove koje sam sada kupila za sad se ne zalim ok su pogotovo obe cizme sa skrivenom petom dosta ih nosim [:sramezljiv]
2015 03 13
1 2