Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Roditi sa 18,19,20....?

Uvijek mi je bilo precudno..Kako cure mogu ostat trudne sa 18,19,20,21 i ti mmanjim godinama...I onda se kaju kasnije kako nisu prozivjele mladost,da imaju brige obaveze i jade. Sta im je u glavi da idu rodit s tolko godina i onda se kaju same??
2015 03 13
udaju se za prvu ljubav vjerojatno i misle da je sve ruzicasto :)
2015 03 13
Nista im nije u glavi. U tom i je problem... [:smije]
2015 03 13
hahahahah drito to [:smije] Ili ih hvata ta faza bebica pa zele isprobat pa se kasnije kaju ,iza j***** nema kajanja [:smije] [:smije]
2015 03 13
Ja sam ostala trudna s 23, ne znam je li to malo [:smije] i uopće se ne kajem, iako mi je fakultet stagnirao pa sad ove godine nadoknađujem. Koliko god se nekad činilo teško i neizvedivo, nikad ne bih mijenjala mog 1.5 godišnjaka za nikakve provode i slično. Sve se stigne uz dobru volju, pa i nadoknadit ''mladost''. To je od ljubavi jače. [:sramezljiv]
2015 03 13
A ne mora bit toliko loše, nekima se desi..zašto se nisu štitile je druga priča. No, mama je mama bez obzira na godine. One komotno s 30 mogu još izlaziti i proživjeti puno toga. Nismo svi isti. [:smijesi]
2015 03 13
Imam ih već tonu iz starog društva, a najgore mi je kad mene krenu ispitivati kad će svatovi i dijete. E pa neće skoro, hoću diplomu, svoj stan, i da ne budem mami i tati na sisi, . [:jezik]
2015 03 13
Ne razmišljaju jednostavno. A ima i slučajeva da neke cure nemaju roditelje, pa ih nema tko savjetovati. Znam jednu curu koja je u domu, nema roditelje, i ostala je trudna s 15. Još je s ponosom objavljivala trudnički trbuh po facebooku. [:vrti]
2015 03 13
Naravno, treba i gledati na to koja su bila vremena kad se netko udavao s 19, 20 godina. Sad se smatra da je rano, nekad je bilo uobičajeno. Neki imaju sreću da dobro odaberu i sa 20. U svakom slučaju postoje iznimke, da se ne uvrijede one koje su dobro prošle u takvoj situaciji.
2015 03 13
Ma dajte cure uživajte dok možete, izdivljajte se, iživite se, nemojte ostati kod prvog jer nećete znati kakvi su drugi a to nije dobro, formiraš se kao ličnost tek iza 24 godine [:kesi]
2015 03 13
Znam neke cure/žene koje su ostale trudne u tim godinama. Dapače, jednu koja je PRVO RODILA SA 19 DRUGO SA 20 I TREĆE SA 22! [:smije] Sad ima nepunih 23 i da, djeluje mi isfrustrirano. Troje djece, posla nema, a nisu ni oženjeni. A šogorica prvo rodila sa 20 drugo sa 23 , sad ima 33, rastavljena je, ne brine o djeci, nikad je nema doma, samo bi izlazila....
2015 03 13
Znam jednu ostala trudna s 18, završila školu jedva, muž tu i tamo ima neki posao.. Ok, ostala si trudna, dogodilo se, sredit će se već život, uklopit se kako treba. Ali puuf, godinu poslije opet pupa do zuba.. Pameti, [:vrti]
2015 03 13
Ima cura koje su zrelije za svoju dob, ne idu na fakultet, s frajerom su od srednje i sa 20 se udaju i imaju djecu i to funkcionira i ne bi htjele da je drukčije. Znam neke koje su studirale i rodile s 23 jer su smatrale da će s 25, kad završe faks bit prestare. Mislim, sto ljudi sto čudi. Ja imam 27 pa nit ne pomišljam na djecu, ako ih i budem imala bit će s 30 i nešto. Stvar je u tome da nema prerano ili prekasno. Dobro, realno, 16 je prerano, a 60 prekasno, ali opet sve ovisi od osobe do osobe. Nekome je 20 prerano, nekome taman, nekome je 35 prekasno, meni taman [:smije] E sad, ako srljaju pa s 20 imaju dijete pa žale zbog toga, e to je zato što očito nisu svjesne da je dijete cijeloživotna briga, a ne ljubimac kojeg ćeš dati nekome kad ti dosadi
2015 03 13
Jedna jedina pozitivna stvar koju ja osobno vidim u tako ranom stupanju u brak je ta što sa 20 imaš više živaca za djecu, za razliku u tridesetima kad na svaku najmanju dreku pozeliš zveknuti šamar jer te zivcira pa onda sam sebi govoriš, ne, ja neću biti takav roditelj, jači sam od toga [:kesi]
2015 03 13
Moja je poznanica ostala trudna s 18 jer je navodno pijana bila, i decko pobjegao i sama je ostala s djetetom. [:ljut]
2015 03 13
1 2 3 4 5 ... 8