Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Roditi sa 18,19,20....?

Čemu čekanje - pa eto, ne smatraju sve zene da je smisao njihovog zivota biti majka. svi mi u zivotu zelimo različite stvari u različito vrijeme. ako netko smatra da si ne moze priustiti dijete, on to smatra s razlogom. neka od 30 godina je mogla imati troje djece ali ih nije htjela dati mami i tati i svekru i svekrvi da ih odgaja ili da im drzava plaća, tj mi, porezni obveznici.
2015 03 13
imam 23 godine. Planiram ove godien završiti fax, naći posao, udati se i biti situirana kako bi svom djetetu mogla priuštiti sve. No činjenica je da su trudnoće nakon 30 rizičnije, teže i kompliciranije. Veća je šansa za genetskim modifikacijama (dawnov sindrom itd). To se sve odnosi ako je žena po prvi put trudna nakon 30. I ne mora biti pravilo. ali je veća šansa. Jako me toga strah. Al ne želim živjeti kod svojih, il ispavati u istoj sobi skupa s djecom danas sutra. Želim da imaju lijepo djetinjstvo, a ne da im mama i tata hrču kraj glave.
2015 03 13
Mike,slažem se,ali isto bih nadodala, u danasnje vrijeme uvijek nesto čekamo,pa posao,pa da smo stanbeno osigurani. Ali,ponekad vrijeme prode bas u istom čekanju ..
2015 03 13
MikeHawk - slažem se sa svakom riječi! To je moj stav! [:smijesi]
2015 03 13
Ima još puno činjenica vezanih za prve trudnoće u tridesetima, ali ovo su najčešće koje se iznose da bi se potakao natalitet. statistika je statistika, ona neće nahraniti djecu onima koji će zbog toga roditi a ne mogu si priustiti. komplikacija ce se desiti i sa 20 ako mora.. tako da... zeni u tridesetima to ne znači previše. da znači, poletila bi roditi sto prije. tako da, tko zeli roditi ranije nek rodi...
2015 03 13
Meni se čini da je danas još neprihvatljivo čut da žena ne želi bit majka...Da su to napravile zato što je to njihov izbor. Svjesni izbor odrasle osobe.
2015 03 13
Istina, prodje vrijeme.. ali ja smatram, ako mi se u zivotu do sada nesto nije desilo, sigurno postoji razlog. i s 25 sam mislio da sam najpametniji na svijetu, a sad smatram da sam bio vrlo pametan isključivo zato sto se nisam poletio ozeniti za osobu koja mi je tad bila najbolja i najdraza i najpametnija i sto sve ne... sve u svoje vrijeme. pustite statistike.
2015 03 13
ja cu onako bas iz gusta iz fore roditi,da vidim kak je to [:smijesi]
2015 03 13
s 29 godina
2015 03 13
@comestai - neprihvatljivo je jer smo jos uvijek takva sredina gdje se ne postuju tudja misljenja i različitosti. ljudi rijetko pokusaju gledati stvari s nekog drugog aspekta. jer su uskih pogleda na zivot.
2015 03 13
Neki dan sam srela maminu prijateljicu koja je prije tridesetak godina rodila s 23 godine i rekla mi je kako mi se divi sto s bebom sve stignem sama jer je njoj trebalo troje ljudi da se brinu i o njoj, a ne samo o bebi...Mislim da mladim mamama jako pomažu njihove mame i svekrve...Također, moja sestrična je rodila s 22 godine i sve joj radi mama...Svatko je drugačiji, ali s 22 godine nisam mogla zamisliti da imam dijete, jer sam se i sama tako osjećala, faks, ispiti, ovisnost o roditeljima...sve bi to za mene bilo previše frustrirajuće, naročito ako bi drugi odgajali dijete koje sam rodila jer ja to nisam u stanju ili sam ga rodila u vrijeme kada život od mene traži duge stvari...
2015 03 13
MikeHawk sve mi je jasno, ali moj mozak se uvijek čudi. [:jezik] [:smijesi]
2015 03 13
Samo da se nadovezem... Svoje dijete odgajam ja, dadilju uzimam mozda dva puta tjedno po dva sata da odem na ispite. Ostalo vrijeme beba je non stop samnom, dojim ju svaka dva sata i ne idem nigdje od nje. I mene je bilo strah da moje dijete nece odgajati netko treci, ali evo samo dokaz da se sve uvijek moze rijesiti ako se ima volje i zelje
2015 03 13
Comestai, ja volim reći da smo ispred svoga vremena [:smije] što se razmisljanja tiče.
2015 03 13
Također, moram priznati da su mlade mame opuštenije i ne brinu puno niti previše, dok sam ja, a primijetila sam i ostale žene koje rode blizu 30-e veliki paničari i sve mi je oko djeteta previše pedantno, drugim riječima đizim hihihi...ali sve je to od osobe do osobe...vjerojatno nisam ni rađala prije jer mi sve drugo u životu mora biti posloženo, a najveća briga je bila naći dobrog muškarca za kršno potomstvo [:hihot] [:hihot] ženskice, ne rađajte s prvim na kojeg naiđete, gumicu na glavu i uživajte da vam se ne obije o onu pravu glavu [:smije] [:smije]
2015 03 13
1 2 3 4 5 6 7 8