Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Roditi sa 18,19,20....?

Ako u braku s obje strane ima ljubavi, razumjevanja i povjerenja stvari ce funkcionirati. Kada ne funkcioniraju kompromisom se rijese. Ne znam sve, mlada sam, ali sam se voljna potruditi i uloziti u svoj brak sto primjetim u svojoj okolini da ljudi od 35 godina nisu. Samo sam htjela reci da sve ovisi od osobe do osobe i da nema potrebe odmah za osudivanjem tudjih postupaka, odluka ili buducnosti.
2015 03 13
a pratis tocno sto napisem i gdje ili? [:hihot] [:hihot] Ne ceka me sigurno neplanirano dijete [:jezik]
2015 03 13
andrianam ti meni zvučiš kao draga i pametna osoba. Kako će bit za 10 godina nitko ne zna. Treba živjeti sada i čini mi se da vam je "sada" ok. Život je nepredvidiv, kako za one s 18 tako i za one s 30. Želim vam svu sreću. [:smijesi] Daminpauk Imala si upečatljivu temu vezano uz trudnoću gdje si spomenula godine i svoju trudnoću, odgovorila si na temu koliko krpičarke imaju godina i sad ovdje, a i moje pamćenje je i više nego dobro. Sve to u 2,3 dana.
2015 03 13
ComeStai, niije velika razlika al nije ni mala.. S 18 sam išla u srednju, sa 21 već diplomirala i našla posao, počela živjet sama i osjećala se daleko daleko od 18.
2015 03 13
ja sam 25 pa mi je uvijek rano za djecu [:hihot]
2015 03 13
Slučajno sam obrisao post [:jezik] Andrianam, ja te ne osudjujem. Kompromis ne pali u svakoj situaciji. To sto tebi izgleda kao da se netko ne trudi u svom braku, mozda i nije tako, nije sve slomljeno vrijedno popravka. Oni s 35 godina imaju puno vise iskustva nego ti, a mozda su se i sami vjenčali u dvadesetima pa su nesto propustili.. Tek ćeš vidjeti što ti zivot nosi i hoćeš li i ti pristajati na kompromise.
2015 03 13
Comestai hvala ti:))) i slazem se s tim da je nepredvidiv, to sam naucila haha samo sam htjela reci da bez obzira sto imam 18 godina nisam glupa i planiram dat sve od sebe da moj brak uspije i da moje dijete ima dom pun ljubavi. Nigdje nikad nista ne moze biti savrseno, ali vrijedi se potruditi
2015 03 13
adrianam, mogo te taj decko i ostaviti s bebom s 18 god...s 18 godina si i sam dijete, balav i neozbiljan.
2015 03 13
Mislim da je cura svjesna da ovo nije idealna situacija, ali iz te situacije pokušavaju izvući ono najbolje i ja ju nemam potrebu bedirat. [:smijesi] Koji izbor ima? Očajavat nad sudbom kletom ili si uredit život kako znaju i pokušat bit sretni.
2015 03 13
ah,sta bi bilo kad bi bilo.. Nitko ne zna kako ce biti,u svakom slucaju Adrianam,sretno :) [:smijesi]
2015 03 13
s 18 nemozes biti ozbiljan,nemozes. Niti iskusan niti pametan. Samo mozes biti naivan i slsuati druge. Sretno s bebom dalje [:zaljubljen]
2015 03 13
Svakako je to u danasnje vrijeme prerano za djecu, ali svaka cast curama koje prihvate odgovornost i rode umjesto da nerazmisljajuci pobace
2015 03 13
Trigonometrija,meni u glavi nije propuh kako si gore aludirala.
2015 03 13
Ja nebi mogla preuzeti odgovornost s 18 bogati, skola mi na prvom mjestu bila,a ne fuck [:smije] [:smije]
2015 03 13
svima se moze dogodit. imam 21.godinu i ne razmisljam o djeci i obitelji,ima vremena [:smije] cure sa 18 godina su punoljetne zavrsile su skolu,dogodilo se i sta bi trebale pobacit? [:znoji] sve to je normalno danas, bolje ostat trudan i sa 18 nego sa 14,15 a nazalost danas ih je puno. danas ni jedan zastita nije 100% sigurna, jedina zastita moze biti da nemaju muskarca pokraj sebe. ja se divim tim mladim mama,mlade su dobile su djecu,daju sve od sebe da njima bude dobro,hrabre su,pune snage i ljubavi takve zene nikad ne treba osudivat [:kesi] ako do 30-te ne osnujes obitelj tesko ces i kasnije, neces valjda rodit prvo dijete sa 33 ili 35 [:pospan]
2015 03 13
1 2 3 4 5 6 7 ... 8