Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Roditi sa 18,19,20....?

MikeHawk kod mene obrnuto. Grozna bih bila u svojim 20-ima. [:smije] Tek sad osjećam da sam relativno spremna za to, prošla 30 i sitno. [:jezik]
2015 03 13
Suseda zatrudnila ni nezna s kime,sa 15 [:boji] [:boji]
2015 03 13
Imam 18 godina. Imam muza i dijete od tri mjeseca. Ne kajem se. Dogodilo mi se i nisam na abortus ni pomisljala. Rano je, ali to nije razlog za pobacaj. Imam predivnog muza, potporu vlastitih roditelja i malu kcerkicu. Upisat cu ove godine fakultet u Zagrebu. Tesko je, ali se gura. Nije istina da nemam nista u glavi;)
2015 03 13
To je baš individualno. Poznanica je ostala trudna sa 17 i sad je u sretnom braku već 15 godina, imaju dvoje djece, putuju, uživaju...
2015 03 13
@comestai - evo kod susjeda došla unuka/unuk, dodju tri put godisnje, beba se dernjači, čujem ju kroz dva zida u treću prostoriju i šizim. i tako usred noći kad krene urlikati.. i još da moram ustati i mijenjati pelene.. sve i da nije moj red za pelene i hranjenje, probudi me svejedno [:kesi] i sutra sam cijeli dan ljut [:jezik]
2015 03 13
andrianam@ prestrasno upustat se u odnos nezasticeni s 18 godina. TOO MUCH [:pospan] [:pospan]
2015 03 13
MikeHawk kažu da je drugačije kad je tvoje. Ako ništa drugo zakon ih štiti od izbacivanja na ulicu zbog dernjave. [:smije] Meni se stvari posložile u glavi što mi je bitno, a što ne. Mislim da bih sad bila bolja mama jer sam bolja osoba. [:smijesi]
2015 03 13
Ko voli nek izvoli. Volim djecu ali zasad još tuđu [:hihot]
2015 03 13
Daminpauk@ o tome si sudi svako individualno i ovisi od situacije do situacije;)
2015 03 13
Daminpauk nisi li ti rekla da imaš 21 i da si trudna?
2015 03 13
andrianam jos je rano, tek nakon minimalno 7 godina mozes reći da je nesto dobro funkcioniralo zadnjih 7 godina. tek si na početku. ne znaš što te čeka, to što ti se sad sve poslozilo ne znači da će ti tako uvijek odgovarati. neki imaju sve ali im i dalje nesto fali. ne kazem da će tako biti, ali rano je da govoris da takav splet okolnosti moze donijeti nesto dobro.
2015 03 13
22 DRAGA PUNIM KROZ KOJI MJESEC. No to nema veze s ovom koja ima 18 i rodila je,to mi u glavicu nejde [:hihot] al oke svako ima svoje [:pospan]
2015 03 13
comestai - ja bih tek sad bio dobar i odgovoran otac, ali strpljiv - e taj je brod odavno otplovio hahaha
2015 03 13
Mike vec imas dijete al ne svoje vec susjedovo he he he kad ti ne da spavati [:smijesi]
2015 03 13
Napisala si na jednoj temi 21, u drugoj 23, sad kažeš da puniš 22. [:smije] Nije ti to velika razlika, nisi ti nakupila više iskustva od nje s 18. Nemoj toliko oštra bit prema drugima, ne znaš što tebe sve čeka u životu. Svi smo mi radili greške. [:smijesi]
2015 03 13
1 2 3 4 5 6 ... 8