Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

sto sam starija ,vise nakita i tih djidja

Jeli kod vas tako,prije nisam nakit fermala ,bezveze mi bilo kitit se,samo sam robu gledala,a sada sav novac dajem na ljep sat pa prsten ,narukvicu i lancic [:hihot]
2015 03 18
Ista stvar [:smije] i još sam nešto primijetila kod sebe - prije 10 godina mi je u ormaru prevladavala bež i smeđa boja, a sad sve vrišti od šarenih i cvjetnih uzoraka [:hihot]
2015 03 18
Hahah znaci sada preferiras sareno [:hihot] [:kesi]
2015 03 18
I meni su govorili stalno si u tamnome sva si bljeda dajmalo bojw da te otvori pa sam pocela sa bojama
2015 03 18
Fale mi oni dani kad sam ko djevojcica navukla samo traperice i majicu svezem rep i u skolu,sada ga kompliciram
2015 03 18
Jutro cure.... [:smijesi] Tak sam si i sama......obožavam đinđe , od kad sam na krpicama , doslovce mi ormar vrišti u svim veselim bojama i nijansama,..... Inače , zbog posla koji radim , oblačim se poslovno i uglavnom su bile te otužne boje.......a sada.....ajme....... [:smije] [:smije]
2015 03 18
Eh, lako je bilo kad smo išle u školu... makar mi nekad bude žao kao pomislim koliko sam vremena provela u tamnom. Koja šteta [:place] Sad tek uživam u vatreno crvenoj! [:kesi]
2015 03 18
[:smije]
2015 03 18
Na sreću, ja mogu na posao dolazit u šašavim kombinacijama [:jezik]
2015 03 18
[:smije] [:smije] ...blago tebi.....ja moram uvijek biti spickana ...ne postoji nikakvo pisano pravilo al se zna,,,,,
2015 03 18
Hahhaha kraljice ste,evo ja imam vec duze rozu pozadinu na mobitelu volim tu jaku boju i vec me napadaju stavi bjelu ti ko dijete -.-
2015 03 18
ja pocela nosit rozo... [:sramezljiv] u mom ormaru nije bilo roze boje najmanje 15 godina... eto je opet [:hihot] mijenjam fotku, ovaj je bolja [:smije] [:hihot] moj divni novi kaputić [:hihot] [slika:c14a71e7-8d5a-4ebd-8da3-6efa202f5075]
2015 03 18
Jucer toliko robe u H&Mu ,tunika za 20 kuna tajice po 50 ,torbi,a ja s punomvrecom malih prstena i broseva ,pa se pitam mogla sam tri para majica za proljece obuc
2015 03 18
Ja kupujem nakit u tajnosti jer moj muž to više ne može podnijeti! [:hihot] Kad skuži da je nešto novo, kažem "To, ma ne! To mi je prije 100 godina" ili "Mama mi kupila. Zar nije genijalnooo?". Ne odustajem!!!
2015 03 18
kod mene obratno, [:smije] l štiklice, košuljice, kostimići, haljinice, košuljice, nakitić zaboravljeno, daj mi dobre trapke, ugodnu pamučnu majicu i sportivo nešto na nogama, nema sretnije žene...
2015 03 18
1 2