Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

Boje za tkaninu

Imam krpice koje sam uspjela 'isflekat' domestosom, a žao mi baciti jer su to mahom kvalitetni i skuplji komadi. Da, dođem izvana i kad vidim kupaonu, ne presvlačim se dok ne blista [:kesi] , naravno, posljedice su tu. Sad bih sve to nekako umočila u crnu boju pa me zanima ima li netko iskustva s bojanjem tkanine, kojeg proizvođača bi mi preporučile, gdje kupiti te prekrivaju li boje i taj domestos užas? [:zaljubljen]
2015 03 24
nisam sigurna da će ti to ikakva boja prekriti.. i ja sam uništila jedne hlače, doduše ne domestosom nego arielom za mrlje kojeg sam stavila direktno na mrlju, naravno ostale izblijedile fleke [:place] probala ofarbati ali nije to to, vidi se i dalje
2015 03 24
mrlje od klore ne mozes rijesit.....nicim pa tako ni bojanjem....govorim iz iskustva
2015 03 24
da...domestos ubija tkaninu...znači možeš takvu robicu imati za po doma [:kesi]
2015 03 24
A boje za crtanje po tkanini? Tipa sto se po tenisicama (startas) crta ili starkama :-)
2015 03 24
Toga sam se i plašila, da neće prekriti izbijeljeno [:tuzan] a boje za crtanje po tkanini možda nisu loša ideja. Prvo sve umočiti u crno i onda fleke dodatno tretirati. Onako, ko restauratorski zahvat [:kesi] pomogla bi mi doista neka preporuka za boju, tj. proizvođača i gdje se takve stvari kupuju... je li to neki hobby dućan ili drogerija...? hvala vam
2015 03 24
imas u Dm-a boju za kupit
2015 03 25