Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Trudnice,mamee,zene,cure i svi s ovim iskustvom ..

veza , al' kao da sam u braku haha [:kesi]
2015 03 27
dada ako je 14.3. ovulacija bila po tome bi ti menga trebala doć sutra.. onda ono def. nije bila menga.. al kažem ti vidi oće li ti kasnit sad, pa ponovo napravi test za trudnoću... pa onda dalje ovisno o rez (ako neg. pričekaj mengu, ako poz onda si trudna i odi još kod ginekologa to potvrditi, al i ako ti je negativan to ne isključuje trudnoću)
2015 03 27
hvala Suruman [:smijesi] , svakako cu otici i ginicu i ponoviti [:smijesi] [:smijesi]
2015 03 27
najbolje odi kod ginekologa, jer je mojoj frendici kasnilo 3mj a uz to je povraćala i sve moguće simptome imala ali nije bila trudna već je imala neku bakteriju!!! a u slučaju da si trudna, čestitam od srca! [:smijesi]
2015 03 27
Kod kad se plod 'gnjezdi' u maternici moze doći do malog krvarenja , tako je meni bilo u drugoj trudnoci
2015 03 27
znači mjesečnicu tek trebaš dobiti za 7 dana (slijedeća subota) a niš... lijepo oko četvrtka napravi test
2015 03 27
misliš implatacijsko krvarenje? mislim da je malo prerano za to jer treba dobiti tek slijdeću subotu (za 7 dana)
2015 03 27
Najbolje bi bilo napraviti test beta hcg iz krvi to je hormon trudnoće iz koje se vidi je li trudnoća ili nije,mislim da već osmi dan nakon ovulacije može pokazati rezultate jer on raste svakih dva dana ako je trudnoć au pitanju.
2015 03 27
meni je 7 dpo beta bila 0.16... mislim da je puno prerano... za betuHCG... ja ju nebih vadila prije 12 dpo... jer što ti beta hcg znači sama po sebi.. samo da je trudna... opet ju mora vaditi svaka 2 dana da se pravilno dupla... trošenje novaca.... ona košta 150 kuna u pvt labosima... a svaka 2 dana na uputnicu dati će joj možda 1 ili 2 puta - pa onda bolje kada bar bude imala popišan test
2015 03 27
e čestitam, vrlo vjerojatno si trudna [:poljubac]
2015 03 27
Katja, trebam sutra dobiti,skroz sam zaboravila da je petak :)
2015 03 27
pa ako trebaš sutra dobiti lijepo sutra napravi test.. uzmi clearblue koji pokazuje i 4 dana prije očekivane mjesečnice.. ako je negativan - onda pokušaj napraviti još za cca 2-3 dana ako je opet negativan onda odi dr-u. Ako je pozitivan - draga čestitam [:smijesi]
2015 03 27
Da katjazg , na to sam mislila. Meni je ono bilo prije datuma očekivane menstruacije...
2015 03 27
Ne znam točno koliko dana prije :/
2015 03 27
negativan opet,otici cemo doktoru [:smijesi] ako nije,idemo ponovno ! [:smijesi] [:smijesi]
2015 03 29
1 2