Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Europa 92 pomoc

Ja sam radila kod njih, ali u upravi. Istina je da je veliki "presing", ali opet ovisi kakva ti je poslovodkinja. Netko je gore spominjao Koprivnicu i za tu se poslovodkinju sjećam da je bila super. Imale su doći svaki tjedan u upravu iz svih dućana i ako nešto ne štima bilo bi "pranja" opakog po njima.Dosta se toga izmjenjalo od 2007., al znam da je glavna šefica ista a to znači da je i presing isti [:kesi]
2015 04 10
glasine na forumu su istinite. radim tamo skoro dva tjedna i prozivljavam teror. neprijateljska atmosfera, stalno te voditeljica ponizava, a cure koje rade te odbacuju i prijeko gledaju. moras napadati kupce bez obzira sto su tek usli i sto su ti rekli da gledaju samo i da ce traziti pomoc ako trebaju i dalje ih moras bolesno opsjedat. moras ispunjavat njihove financijske planove koji nemaju veze s vezom, i koliko god ti prodao i zaradio nikada ali NIKADA nisu zadovoljni i nisi dovoljno dobar. Histeriziram svaki dan na poslu i kad dodem s posla i psihicki lose djeluje na mene, ali kako stvarno trenutno nemam izbora moram trpiti. Iako bi radije cistila wc nego ovo radila tako je kako je. Trpim dok se nesto bolje ne nade, a i bodrim sama sebe da one nisu nista bolje od mene i da nisu nista bitnje od mene. Skupis hrabrosti i odgovaras im onako kako oni tebi. :) :D
2016 07 07
Hej ekipa. Zna li netko jel jos uvijek ovako stanje. Ili se do sad ista popravilo
2017 04 19
Nije se ništa popravilo, svježe informacije su da, bježite od ovoga što dalje, koliko Vas noge nose! Nemojte reći, ma to možda nije istina što se za njih priča, možda trebam sama provjeriti... NEee, nemojte provjeravati, nema potrebe, već je 90% svih građana provjerilo, i reklo je NEee! Nemojte bit glupi i poslije sebe kriviti. Dok god je uprava ista i na čelu budu isti ljudi, senilni zao deda i njegov sin te direktorica...nemojte tamo ići, niti da Vam nude štogod želite, to su laži, samo da namame. Siguran posao nemojte ostavljati, ne budite ludi, kao što sam ja bila... I držite se skupa ljudi, jer i oni će kad tad ko Todorić završiti..😘
2018 10 04
Nikako ne idete raditi kod prevaranata i izrabljivača Europe 92, uvjeti katastrofa, plaća minimalac iz koje morate namiriti manjkove u dućanu. Ne preporučujem nikako i nikome po kazni
2019 01 07
1 2