Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Cure koje prodajete - oprez! Novi način prijevare

Ovaj način prijevare se pojavio na njuškalu, ne znam je li toga bilo na krpicama, ali svejedno pripazite. Ako vam se javi netko iz inozemstva i zainteresiran je za kupnju, a pritom traži plaćanje preko Paypala i najvažnije - kaže da će srediti prijevoz koji se treba platiti preko MONEYGRAMA, ne nasjedajte. Nakon navodne uplate (koja se još nije pokazala na stanju na Paypalu) na mail dolazi prijeteća poruka od "Paypala" u kojoj piše da će se protiv vas pokrenuti određeni sankcijski postupak ukoliko prodani predmet ne pošaljete čim prije. Radi se o tome da "kupac" traži od vas uplatu preko Moneygrama kojom on želi pokriti troškove slanja.
2015 04 14
Očito puno ljudi nije za to čulo jer eto, još uvijek se dešava, a meni je ovo prvi glas. [:smijesi]
2015 04 14
Ja sam za to cula juce i mislila netko se sali [:sokiran]
2015 04 14
Moja frendica prodaje jedan poseban predmet pa nije bilo toliko očito da je prevara. Da smo vidjele da se na taj način operira već dugo, brzo bismo se riješile toga i ne bi bilo živciranja. [:hihot]
2015 04 14
Meni se dogodilo i navodno je uplatio doticni poslao prikaz uplatnice naravno lazne i kasnije mi dode prijeteca poruka navodno od rba banke u inozematvu te FBI ma pizdarije
2015 04 14
Sad prvi put cujem za to [:sokiran] zbilja treba biti oprezan [:tuzan]
2015 04 14