Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Trebam savjet za torbu ...

Kakvu torbu nositi uz duge, ljetne haljine? Evo, nikad nemam nedoumice oko odabira torbe i cipela, ali kod maxi ljetnih haljina jednostavno nemam prave ideje ... Pomagajte [:kesi] Možda je još dugo do ljeta, ali ja sam u mislima već tamo [:zaljubljen]
2015 04 17
Ja u kobinaciji s maxi haljinama najviše volim nositi šeširić + sandalice + neka manja torbica s dužom ručkom na ramenu [:zaljubljen]
2015 04 17
Škicni Pinterest, ima puno kombinacija. [:smijesi]
2015 04 17
Da, miss007, hvala ti, i ja mislim da je bolje manju ... Jedino nisam sigurna kakvu, tu sam neodlučna.
2015 04 17
Super ComeStai, nisam se toga sjetila. [:poljubac]
2015 04 17
Meni je postao omiljen... [:zaljubljen] Sretno. [:poljubac]
2015 04 17
I ja obožavam pinterest [:zaljubljen] [:zaljubljen] možda čak i malo previše [:hihot]
2015 04 17
Prekrasne kombinacije, posebno ona bijela. Imam sličnu u bijeloj i crnoj boji. A šarenih ni ne znam koliko [:smije] Uglavnom, cure pomogle ste mi, sad mi malo "sviće"... [:kesi] Hvala [:poljubac] [:poljubac]
2015 04 17
Ja ti pravim originalne ljetne torbice manje vece po zelji u tvojoj boji sa slicem ili magnetima. Skicni na profil, mozda ti se svide :-) :-D
2015 04 17
Velike, pletene, vrecaste, od robe ili manje pismo.ali ne s metalnim detaljima, a opet ovisi i o boji
2015 04 17