Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Svadba /

Djevojačka večer!!!!

Pozz curke!!!! Za par mjeseci biti cu vjencana kuma prija [:kesi] tljici kojoj zelim prirediti nezaboravno djevojacko vece!!! Molila bih vas za sve moguce prijedloge, iskustva ,kakve kreativne uratke i slicno-sve sto moze posluziti! Unaprijed vam zahvaljujem!!!! [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2015 05 07
Ja sam bila kuma prije par god. Iznajmila manji prostor u diskoteci,organizirala rostilj,pice dogovorila cijenu,iznajmila stvari za karaoke i nabavila stripera iz slovenije [:smije] . Svi bili zadovoljni [:smijesi]
2015 05 07
A zasto mora bit bas djevojacka vecer? Ja bih radije organizirala neki rafting, tako nesto, ludi izlet, sto god... ti striperi i ostalo mi je vec isfurano... Od kad postoji pojam djevojacka vecer, tj od kad smo i to uvezli izvana, sve te veceri su nekako ma istu foru...
2015 05 07
upisi na ebayu ili aliexpressu pojam bachelorette party pa ce ti izbaciti hrpu rekvizita [:smijesi]
2015 05 07
Moja sestra je bila kuma prosle godine. Djevojacka je bila kod druge frendice doma, na velikoj terasi. Platile smo joj tamburase, ne bilo kakve, hehehheh. I napravile smo veo koji je morala nosit, pa smo na ceduljice ispisale kojekakva smijesna pitanja, pa je morala odgovarat i tak. Uglavnom, ludo smo se provele do kojih 5-6 ujutro. Bez nekog posebnog sadrzaja. Nas 20ak cura, muzika i vinceko [:smijesi]
2015 05 07
[:smije] d [:smije]
2015 05 08
A mene zanima zasto je tema svih tih djevojackih zabava, penis? Torta u obliku penisa, dildo na poklon, slamcice u obliku penisa, rajfic sa penisima itd?! Ja to ne kuzim i bas mi je to idiotizam!!!!!
2015 05 08
ja idem sutra na djevojačku!!!!! [:kesi]
2015 05 08
I meni je muski spolni organ ko tema bezveze heeheh. Mi to nismo imale ni na jednoj djevojackoj.
2015 05 08