Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Posredništvo pri kupnji

Pozdrav svima [:smijesi] Nakon dugogodišnjeg naručivanja za sebe, frendice, bližu i dalju rodbinu, odlučila sam ponuditi ovdje usugu naručivanja sa svih web-shopova koji šalju u Hrvatsku - ebay, aliexpress, dresslink, sheinside, sportsdirect, sammydress, choices, mango, iherb - da ne nabrajam dalje, sve što vam padne na pamet [:kesi] S navedenih sam i sama naručivala, pa ih navodim kao primjer. Procedura: - za sve stvari do 50 kn - provizija je 5 kn (neke prstenčiće i takve sitnice naručujem bez provizije) - za stvari od 50 do 100 - provizija je 10 kn - za sve stvari skuplje od tog - 10% ili prema dogovoru. Naravno, za cure koje više puta naruče, dogovorimo se za neki popustić [:jezik] Javite mi se porukom, pošaljete link i svoju adresu, ako hoćete probam naći jeftinije, uplatite mi na račun iznos i proviziju (prema tečaju PBZ-a - izračunam vam i pošaljem link da provjerite) i ja vam u roku par minuta naručim artikl i pošaljem detalje narudžbe [:kesi] Ako bi bilo kakvih problema, javite se i sve ja sredim - u slučaju otkazivanja narudžbe od strane sellera ili da stigne krivi artikl, vraćam potpuni iznos. Veselim se ugodnoj suradnji! [:poljubac]
2015 05 17