Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Tražim prijateljicu

Mislim da naslov teme sve govori. .. Stvarno tražim prijateljicu jer danas je teško sklopiti novo prijateljstvo [:place] [:place]
2015 05 21
Hellagood, zašto tražiš prijateljicu s pretpostavljam lažnog profila na krpicama? Ako si nova korisnica, ispričavam se [:smijesi] A ako imaš još jedan aktivan profil, ne srami se s njega pisati. Bit stvaranja novog prijateljstva jest od samoga početka biti otvoren i iskren. Zbilja i sama znam kako je teško danas pronaći pravu prijateljicu. Uz onih nekoliko sa strane, ja je imam no ponekad se i sama zapitam dali je i ona prava ili se varam? Iako, čim se to preispitujem, pretpostavljam da baš i nije [:sokiran]
2015 05 21
Istina.,ako imaš jednog pravog - pravog prijatelja sretan si covjek. [:sokiran]
2015 05 21
Barbarella, slažem se, treba se ponekada i tu napraviti "čistka". Kako se nosite s kompleksima svojih prijatelja? Mene to baš sad trenutno muči. [:vrti] Hellagood, uvijek najbolje biti iskren pa ako se potencijalnom prijatelju ne svidiš takva, što sad, ima još ljudi, ne ovisiš o toj jednoj osobi. [:smijesi]
2015 05 21
rodam1 šutim... Imala sam samo jednu prijateljicu s kojom sam mogla 100% iskreno, nje više nema... s drugima nisam iskrena, u smislu da neke stvari zadržim za sebe. Ne tjera mi se mak na konac. Njihov život. :)
2015 05 21
Bas istina rijetko se moze naci netko da ti moze biti bas iskren prijatelj...Ja imam jednu prijateljicu al ona se odselila u svedsku cujemo se mi i sve al nema nekog da mogu otici na kavu i da se izjadamo jedno drugome....Ovi sta su oko mene su ok al nije to to ipak ne mozes svakome sve reci....
2015 05 21
Da, tako i ja, ComeStai, ali već godinama pa mi lagano dojadilo. Pokušaš nekako suptilno usmjeriti tu osobu, ali "ne prima se" to. -.- Možda je problem i u nama kao društvu - skloni smo osudama i negativizmu. Ne znam je li tako drugdje, ali kod nas je definitivno; valjda se zato bojimo toga što će drugi reći ako im nešto iskreno kažemo [:tuzan]
2015 05 21
Slažem se s Barbarella... Ako imaš već aktivan profil, nemoj se sramiti pisati s njega [:sramezljiv] [:smijesi] . I ja znam kako je danas teško sklopiti prijateljstvo. U životu sam imala nekoliko prijateljica s kojima sam dijelila sve, ali nažalost one su me duboko razočarale i odtada baš i ne vjerujem ljudima. Možda je i problem u meni što sam postala zatvorenija i distanciranija osoba, ali, ipak, kad mi se netko svidi, otvorena sam i druželjubiva, no teško je sklopiti prijateljstvo i održati ga uz sve različitosti i životne situacije. [:smijesi] Do sada nisam uspjela održati neko prijateljstvo, neko je gore spomenuo i komplekse svojih prijatelja, što nažalost jako dobro razumijem [:tuzan] . Najgore je što netko tko ti je prijatelj na prvu tvoju manu, lošu situaciju odustaje i udaljava se te prijateljstvo blijedi, ali im je teško usredotočiti se na pozitivne strane i lijepe trenutke. Očito su ljudi previše usmjereni na sebe i traže nekoga tko će im "ići uz dlaku", traže nekoga tko će opraštati, razumijeti i biti tu za njih u svakom, dobrom i lošem trenutku, ali kad trebaju uzvratiti, zakažu ili, još gore, ako očekuješ od njih prijateljstvo zauzvrat, smatraju te sebičnim. Ljudi kao da su sposobni jedino i iskreno voljeti same sebe [:tuzan]
2015 05 21
Ronnie, potpisujem od riječi do riječi. Imam lednu legicu još od prvog razreda osnovne, znači skoro 20 godina i ne bi mi se javila da se ja njoj prva ne javim. A uvijek sam slušala samo njezine kuknjave i probleme, ali mislim da se nekih ljudi jednostavno treba riješiti. Kakvo je to prijateljstvo jednostrano :/
2015 05 21
Sretna sam osoba, imam nekoliko divnih prijatelja , koji su se (i kojima sam se) pokazali pravim prijateljima i u dobru i u zlu. Ne samo što ih imam nekoliko praktički oduvijek, nego sam sretna i zato što sam stekla i nove u uzrastu kad to i nije česta pojava. 'Budi promjena koju želiš vidjeti' rekao je još Ghandi - ako netko ne uspijeva baš nikako pronaći, sklopiti, održati prijateljstvo....vjerovatno treba mijenjati sebe....
2015 05 21
Evo da kažem da sam nova I da nemam lažni profil... no dobro, ja sam ostala bez prijateljica jer sam rodila I preselila se na dr kraj grada, a mlada osoba koja ne izlazi nije zanimljiva I jos ajo treba malo putovati da se vidimo ne ide... znaci da prave prijateljice nisam niti imala.
2015 05 21
Jos samo da kazem da ako postoje date stranice I neki ljudi se zaljube preko njih .. zašto ovdje ne bih pronašla frendicu.... možda baš ovdje I nađem A htjela bih s nekim pobjec na sat vremena od stvarnosti, izjadati se kad mi je potrebno ili bezveze cerekati se I glupirati
2015 05 21
Sretno Hellagood... ovdje ima super cura, u sličnoj situaciji poput tebe, nadam se da ćete se "naći"... Moje frendice su većinom 50 km daleko od mene, no evo već točno 22 godine održavamo prijateljstvo - nije jednostavno uskladiti nas 5, sve naše obaveze, obitelji, posao, itd..itd... no uspjevamo se sve fizički naći najmanje 5 puta godišnje u mom ili njihovom gradu...pojedinačno češće... tipkanje po viberu i sl je redovita stvar... [:jezik] Od srca ti želim da nađeš PRAVU frendicu... barem jednu, ali vrijednu...
2015 05 21
MILLT2 Hvala ti.... I ja se nadam jer fali mi netko tko ce doc do mene gledat samnom rom. Komediju s pivom kokicama I plakanjeeee na dirljive scene [:place] Hahahaa joooj ako ima takva u slicnoj situacij nek mi se javi [:smijesi]
2015 05 21
Sigurno ti nisu ni bile prave prijateljice čim su te tako brzo zaboravile kad se tvoj stil života prestao poklapati s njihovima, da im je zbilja bilo stalo do prijateljstva, potrudile bi se naći način da se i dalje družite. Slažem se s tezom da je čovjek sretan i bogat kad ima prijatelja/e. Hellagood, iz različitih mjesta smo, da smo bliže, popila bih ja s tobom koju kavicu, ali ako ti je dosadno ili nemaš s kim popričati, možeš se meni javiti u inbox da se bar izjadaš nekome, ionako se ne znamo [:hihot] [:smijesi] A za ostalo, nadam se da ćeš pronaći nekoga sličnog sebi tko je uz to iskren i vrijedan prijatelj... [:smijesi]
2015 05 21
1 2