Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Cavallino Shoes

Ok , mozda zaostajem i tek sam sada otkrila ove suze (Caalliano, Importane Zg), međutim bas pregledavam njihov instagram i face i gledam te cipele ... ne znam sta bi mislila, da se mogu naci iste suze za jeftinije ili se varam. Recite mi Vi curke da li ikoja od vas ima njihove suze i koliko vrijede novaca? [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 30
Dosta takvih modela se može naći na placu na Borongaju. Naravno jeftinije, a i uvijek je moguć nekakav dogovor oko cijene. [:smijesi]
2015 05 30
Ja sam bila neki dan i uzivo ne izgledaju ni priblizno kao na slikama...tocnije receno, prelosa kvaliteta za te novce, barem mi tako izgledaju...
2015 05 30
DoMaZelv hvala na stranici sad mi je to novi favorit :))) samo mi nije jasno zar se jos nose toliki potplati ... ja imam dvije lijeve pa u njima ne mogu hodati heheh , ako netko ima jos neku str tako neka stavi [:kesi]
2015 05 30
definitivno cipele ne vride tih para za koje ih oni prodaju. išla sam ciljano kupit kraljevski plave špicoke i umalo san se rasplakala kad sam vidila na šta to uzivo lici. đon loše i nepravilno izrezan, tu i tamo se moze i ljepilo vidit, bacila đir po IC i 20m dalje našla iste al za 200kn. i to je puno za onu kvalitetu.
2015 05 30