Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Pomoc-iphone 4

Bokk cure zene znaci trebala bi mi pomoc u vezi iphona imam a tri god ma sta se kaze deri peri haha sve do jednog puta pao i staklo se razbilo prednje sve mi normalno radi i dodir i sve samo je puknut i poceli su se komadici odvajat pa bi ga zamjenila ali nebih u vipa jer mi je preskupo nego sam mislila narucit preko ebaya pa u nekoga na crno haha jelii ima ko iskustvaaaaa [:hihot]
2015 06 01
joj ja imam problem isto sa iphone 4 wifi ne radi.. zna li ko koliko dode je popravak?
2015 06 01
i meni je staklo puklo na iphone 5S isto sve radi, samo što je meni pao kad sam ga imala samo 2 mjeseca [:frustriran] najjeftinije što sam našla da mi zamijeni je 700kn i to ne originalno staklo jer kao ne isporučuju original djelove za HR su mi svugdje rekli, a ako si naručiš staklo sa ebay ja sam to napravila i niko mi neće zamjeniti jer je jako komplicirano kao mora biti neka komora gdje nesmije zrno prašine doći do moba itd. i svi mjenjaju cijeli LCD ekran ne samo staklo i zato je skupo to tako...i ja sam zbog garancije odustala sada ga imam tako slomljenog stakla...
2015 06 01
Cleopatra, to je generalna greška sa 4 i 4s..ne radi wifi na nekima nakon nekog vremena. Ako imaš garanciju - dat će ti novi besplatno jer popravka nema. Ako nemaš garanciju -je*i ga [:tuzan] . Znam jer se i meni dogodilo i morala sam kupiti novi (5s sam uzela).
2015 06 01