Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Kuma na vjenčanju

Hej curke moje eto na jesen sam i ja prvi puta kuma na vjenčanju pa me zanima...Vaše ideje za djevojačku,što pokloniti kumi (uz to što ću joj dati novce) i koje su sve obaveze kume? [:smijesi]
2015 06 01
uf svašta i punooo, imaš poslaaa [:hihot]
2015 06 01
Ovisi koliko je mladenka tradicionalna i šta želi i kakvo će biti vjenčanje... Ja sam bila kuma pa nisam imala dr "obaveza" no pripremit ju prije vjenčanja i našminkat, djevojačka je bila druženje laganini, moje kumstvo nije bilo zahtjevno [:kesi] [:zaljubljen] Kupila sam im mikrovalnu jer su uređivali kat gdje žive i to je to...
2015 06 01
Bome i ja u istoj situaciji, prvi put kuma, a nemam poooojma što i kako! Bilo bi super kad bi netko s više iskustva malo podijelio tips & tricks! :)
2015 06 01
Pretvorila sam se u uho... [:smije] [:hihot]
2015 06 01
takođeer. svaka informacija je dobrodošla [:hihot]
2015 06 01
draga.... najprije "oslušni" svoju buduću kumicu.... razmisli malo o njenim željama i potrebama. ovisno i o tome da li će vjenčanje biti tradicionalno (po nekim regionalnim i vjerskim običajima ) ili civilna veselica... mijenjaju se i tvoje obaveze. djevojačku mnogi preskaču ili svode na minimum zbog financija.... možda tvoja kumica želi i očekuje vatrometnu djevojačku.... sve su to stvari koje trebaš znati ranije... pa izići k nama s konkretnim pitanjem. ovako... možemo samo općenito nagađati. [:sramezljiv]
2015 06 01
ma sam nabavi stripera i sve 5
2015 06 01
Kuam ima 25 godina,ja 23 i sve curke smo tako negdje godina pa zelimo neku ludu djevojacku,onako sexy s eobuc,iznajmiti neki npr prostor i party..bez stripera i tih stvarcica... A sta se tice svadbe velika je udaljenost mladenaca pa nece bit standard..nema okupljanja,kupovanja mlade i slično..svi se nalazimo u crkvi i kasnije u hotel.... Planiram joj dati novce i nesto bi kupila da ima ipak za uspomenu na mene... Mislimd akumovi placaju crkvu ako se ne varam? i naravno platila bih joj nakit,frizuru,sminku i te stvarcice
2015 06 01
Sve ovisi od dogovora, ja kada sam bila kuma, crkvu smo platili ja i mladoženjin kum pola pola, uz poklon (novac) sam joj još kupila i tortu, to je valjda neki običaj da kuma daje mladoj tortu. [:kesi]
2015 06 01
Ja ću Kumi poklonit svoju čvrstinu. Ne trebaš trošit...
2015 06 01
Sve ovisi kolko imaš para [:jezik] Vidjela sam djevojačke gdje su cure iznajmile limuzinu (podijelite trošak), pa di su ju iznenadile s nekim sexy stvarčicama, u biti je običaj da joj kupite krunu il tijaru onu plastičnu koju nosi cijelu noć, i sebi neš kao... Balone, šampanjac, daj mašti na volju... Veselit je svejedno di ćete, opet AKO imaš para iznajmite lokal ili npr dva separea u nekom klubu koji volite i nek vam nazdravljaju cijelu noć [:zaljubljen] Za crkvu ne znam, ni za tortu. Daju se novci i nešto za useljenje, ako se useljuju. Sad, kako sam rekla u prvom komm, vidiš kako je moje kumstvo izgledalo. Nit sam ja imala para, ni ona, ni cure na djevojačkoj. Bilo je civilno vjenčanje, bez crkve.
2015 06 08