Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Alergijska astma - iskustva!!

Prije 9 mjeseci dijagonosticirana mi je alergijska astma (grinje) - do sada sam bila na cca 7368 pregleda i pokušala sa duplo toliko tableta i lijekova, i dalje ništa ne pomaže. Imam nenormalne napadaje kašlja na dnevnoj bazi, pogotovo kada uđem u auto/autobus itd., i to mi je počelo predstavljati velik problem. Jako je iscrpljujuće, na poslu ne mogu više funkcionirati ni ja ni kolege oko mene, privatno također, noću cijela zgrada odjekuje od mene. [:znoji] Liječnica je rekla da više ne zna kud bi me poslala i što bi mi prepisala. Ako netko ima slično iskustvo ili možda bar djelomično riješenje, ideju.. bit ću jako zahvalna!
2015 06 04
Probaj s apiterapijom ,možda pomogne.
2015 06 04
Imam istu dijagnozu...na žalost znam što prolaziš, ali više izbjegavati zatvorene, zadimljene prostore,zavjese koje su skupljači prašine, često mjenjati posteljinu..meni je najveći okidač napada duhanski dim i vožnja vlakom ili busom...pokušaj se informirati u Osijeku postoji haloterapija( slane sobe), mnogima je regulirala alergijsku astmu, jer disanjem čestica olakšava se protok kisika u plućima [:kesi] U Zagrebu imaš u Medvedgradskoj ulici mob 099/2370-796 za narudžbe
2015 06 04
talasoterapija je meni najvise pomogla svaki uskrs bi brat i ja sa mamom bili par tjedana oko uskrsa u crikvenic na tim terapijama sa vježbanjem nakon toga svako jutro da pokucam o drvo,nemam problema sa astmom vec jedno 10 godina
2015 06 04
slanih soba imas puno.imam jednog frenda koji ju drži u zaprešiću ako ti nije daleko [:smijesi]
2015 06 04
zasad sam izbacila sve "dlakavo" iz stana, tapete, navlake, zastore.. ma sve.. ali nicht. Hvala cure, raspitat cu se pa cu pokusati i to.. <3
2015 06 04
i ja sam bila na talasoterapiji u crikvenici i pomoglo je malo :)
2015 06 04
Dobar pokušaj je hiposenzibilizacija, proguglaj malo. Pomogla mom sinu, ali ne hiposenzibiliziacija koju dobiješ na socijalno već smo naručivali izvana injekcije. Maknuti sve tepihe, zavjese, deke, kućne ljubimce, pušače iz tvoje okoline, uzeti antialergijku posteljinu.... Nadam se da se liječiš kod alergologa.
2015 06 04
Draga Ana,,,,imam isti problem,,,jedino što mi je pomoglo je pumpica-prah SERETIDE,,,,koristi se ujutro i navečer,,,,,prije toga sam se gušila,sve mi je smetalo jer sam na puno toga alergična,prašina,grinje,ambrozija i ost.alergeni,,,,,počevši koristiti ovu pumpicu,,,,nemam nikakve napade,niti mi bilo što smeta,,,,eto probaj i to,,,,možda i tebi pomogne,,,Lp.
2015 06 04
Probaj sa uljem kima...ja koristim već 6 mjeseci i dosta sam popravila stanje...( ja imam alergiju na grinje, kućnu prašinu, pelud trava i korova, životinjsku dlaku i perje.... [:place] [:place] [:place] )
2015 06 04
thanks a lot girls :-*
2015 06 05