Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

provod u Puli :)

svima koji mi mogu sugerirati i pomoći, pitanje- di se najbolje otići kupati/sunčati ako si u centru na ljetovanju, di izići navečer (alternativa,ne cajke:) , koja su obližnja mjesta zanimljiva,plaže i sl. hvala [:smijesi] [:smijesi]
2015 06 14
Meni se najdraže otić bućnut na Lungo Mare. A od alternativnih mjesta za izlazak ili Uljanik ili (boca cuge pa..) do Rojca [:kesi]
2015 06 14
E jel zna ko jel onaj kafic Glam u samom centru i nocni klub?? Ja sam svako ljeto dole al nisam izlazila van u klubove tamo
2015 06 14
Kupanje sunčanje Valkane/ Verudela/ Zlatne stijene..... Valkane su najbliže ali nisu u centru. U Puli su plaže dosta daleko od centra. Sto se tice izlazaka cetvrtak Uljanik , student party [:smije] tako neki techno bude. Mimoza alternativni kafic blizu centra rock /jazz/metal itd.... također i rock caffe odma kod arene. Na rivi je jos Pietas Julija klub ali to je daleko od alternativnog.... pustaju ovako strano i onda pocnu cajke nakon neke ure. Nekad ne budu uopce, nekad pocnu vec u 1ipo, 2... nikad ne znas. Ostali klubovi su cajkaski.
2015 06 14
Taj glam ti nije nocni klub nego samo kafic i skup je [:hihot]
2015 06 14
Ima pizzerija Jupiter [:smijesi]
2015 06 14
tnx svima [:zaljubljen] a za klopu znam da je Barkun na mom popisu
2015 06 14
nemoj samo brisat temu jer meni treba ovo sve u 8. mj [:smije] ako jos tko ima neki prijedlog samo dajte i dalje cekam da mi netko pojasni kako onaj sea splash club funkcnionira
2015 06 14
Mozete jesti u menzi [:hihot] [:hihot] Odite obavezno pojesti kebab u fast food Adi! To vam je kraj ekonomskog fakulteta. Bozanstven je [:kesi] A ovako inace imate restorane ka i u svakom turistickom gradu [:zaljubljen]
2015 06 14
Za ljubiteljice fast fooda preporučam Tanju3 u Centru [:kesi] Nom nom nom..a i blizu vam je odmah Rock caffe za kavu/pivu [:sramezljiv]
2015 06 14
zeekay na faksu san tu dvi godine i vidin da je u centru al nikad cula [:hihot]
2015 06 14
Di ima koktela za popit ako ko zna? [:smijesi]
2015 06 14
Ornela imas u tom Glamu , pa u Uliksu odma kraj zlatnih vrata i po toj flanatičkoj ulici glavnoj ali mene isto zanima iako sam tu 2 godine di mogu popiti koktel a da mi ne odere mjesecni dzeparac [:hihot]
2015 06 14
Zlatne stijene i Verudela, definitivno. Od obliznjih mjesta, ja osobno bih izdvojila Premanturu, tocnije rt Kamenjak u Premanturi. To je park prirode,ali se moze doc kupati i tako. Cijelodnevni upad, tj parking je 35 kn, a dobije se uz prospekt i vrecica za smece [:smije] uglavnom,lijepo je,cisto, ali najveca fora mi je Safari bar, kafic u sikari doslovno. [:hihot] udes u neku visoku travu,a kad ono stolovi,klupe od drva, ima ljuljacke za klince,stol za ping pong,ali sve od drva,kamena,lisca,granja... U Medulinu je svake godine lunapark, no zna biti noc brodeta kad se kuha pa duz rive ima standova di mozes malo i degustirat.. ne znam kako sad to funkcionira sve,ali u principu svaki grad,mjesto/opcina ima svoj dan,tj noc pa budu feste :) informiraj se malo na googleu, ovisno o datumu kad ces biti na moru [:smijesi]
2015 06 14
ma znam za sea splash festival kojeg svake godine zbog tajminga propustim. nadala sam se da je ovo kaficu tom stilu [:place] . krivo sam shvatila ako ima neki reggae kafic ili mjesto za izlazak... prosila bih info [:zaljubljen]
2015 06 14
1 2