Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

Autoškola-kako ?

Pozz,kakoo do vozackoga ? nezz cini mi se kao nedostizno,nemam posao,od svojih ne mogu ocekivati pomoc..a toliko zelim to :( jel moze na rate to il nekako ? :(
2015 07 21
moze na rate, trebalo bih
2015 07 21
Naravno da moze na rate :)
2015 07 21
Oprostite ali jednostavno moram...nije trebalo bih, nego trebalo BI [:vrti] Samo za ja se kaže bih, ne znam otkud sad to bih u svim licima, gledam već mjesecima kako ljudi tako pišu i jednostavno se ne mogu načuditi otkud im to [:sokiran] Eto sad mi je lakše [:smijesi]
2015 07 21
moze na rate medjutim moras dio platit u kešu. ljecnicki i ispite (ako padnes), a vozacku do zadnje uplacene rate neces dobit ;-)
2015 07 21
a nije ti palo na pamet otići na neku stranicu autoškole ili nazvati tamo gdje želiš upisati autoškolu i oni će ti dati sve informacije, cijena, plaćanje
2015 07 21
Sorry..al nije mi jasno kak mislis placat i na rate ak nemas posao i ne mozes ocekivat pomoc od roditelja?
2015 07 21
Meri, hvala za ovo ''bih'' [:smijesi] Komadić mozga mi eksplodira svaki put kad negdje naletim [:hihot]
2015 07 22
Da, nije mi meni jasno kako misliš na rate ako nemaš novca niti ti tvoji roditelji mogu pomoći? Na rate možeš uzeti samo preko kartice, a ako nemaš posao ne možeš dobiti niti jednu karticu kojom ćeš moći platiti obročno 5000 kn.
2015 07 22
i kako misliš voziti auto ako nemaš posao? Opet će ti biti grozno ako ti tvoji moraju davati za gorivo. Bolje se strpi i pričekaj bilo kakav poslić.
2015 07 22
Pogledaj na stranicama od autoškola, sigurno im pise kak se sve moze platiti
2015 07 26
Nije ISTINA da se na rate može samo karticom. Ja sam svaki put kad sam htjela uplatit neki dio samo rekla na koliko da mi ispišu uplatnicu. Nekad sam uplatila 200kn, a ne kad 1000.
2015 09 14
Hej, evo informacije iz prve ruke, polozila sam u 5 mj ove godine. Ovak, sto se tice placanja imas: 450kn ljecnicki za vozacku, 150kn ispit prve pomoci, 150kn ispit prometni propisi, 5800 kn autoskola, 400 kn predavanje prve pomoci. Ina kraju imas ispit zadnje voznje 200kn. I sad znaci ka dodes u auto sk dobis sve uplatnice i moras dat u auto sk bar 500 kn kao upis i ostalo ti ide na rate, nije potrebno da imas kartice ikakve nego kad imas doneses nivce, ali prije zadnjeg ispita naravno sve mora bit uplaceno inace nemozes izac na ispit voznje. Otprilike ti treba 3 mjeseca za poloziti. Dva tjedna ti je predavanje svaki dan, zatim 3 dana prva pomic u crvenom krizu, onda ispit iz propisa i prve pomoci, i kad polozis ispit iz prpoisa odmah mozes ic na voznju, imas 32 sata voznje. A prvu pomoc trebas polozit do kraja. Ispiti se cekaju po 2 tj jer je guzva, zavisi od kud si. I eto ukratko da znas :)
2015 09 27